array(1) { ["_icl_current_language"]=> string(2) "cs" }
Tahle webová stránka využíva soubory cookie na zlepšení užívatelské zkušenosti a zabezpečení svého efektivního fungovaní. Prohlížením těchto webových stránek souhlasíte s používáním cookies.
Informace
Vířivky Vířivky

Vířivky HIGHLIFE NXT

Chcete si užít maximální pohodlí, a přitom zůstat u Vás doma? Právě pro Vás vyvinuli naši designéři společně s Designworks z BMW Group jedinečný futuristický model vířivky s nejmodernější patentovanou technologií dotykového displeje NXT. Modely této řady přinášejí naprostý luxus bez kompromisů. Díky bezdrátovému dálkovému ovládání s dotykovou technologií lehce ovládáte veškeré funkce od trysek až po osvětlení a hudbu.

HotSpring®

Vám nabízí jedinečnou patentovanou technologii nové generace trysek Moto-Massage® DX. Tato technologie je velmi oblíbená u lidí, kteří mají potíže s páteří. Dva prameny teplé vody Vám pulzují po celé délce zad a masáž, následná relaxace a uvolnění jsou dokonalé. Multibarevné podsvícení LED diodami umocní večerní atmosféru, a ještě více zpříjemní Vaši relaxaci.
Užijte si luxusní masáž bez kompromisů, vyzkoušejte vířivku HotSpring NXT a přesvědčte se sami! Hned po návratu domů můžete vklouznout do teplé lázně, odpočinout si, načerpat energii, a ještě přitom strávit čas s těmi, na kterých Vám nejvíce záleží.

Katalog
Objednejte si ZDARMA náš elektronický katalog v pdf.
Katalóg