array(1) { ["_icl_current_language"]=> string(2) "cs" }
Tahle webová stránka využíva soubory cookie na zlepšení užívatelské zkušenosti a zabezpečení svého efektivního fungovaní. Prohlížením těchto webových stránek souhlasíte s používáním cookies.
Informace
Spa & Wellness Spa & Wellness

Spa & Wellness

Showroom

Navštivte jeden z největších showroomů vířivých van a saun v České republice. Přes 850m2 výstavní plochy s exkluzivními vířivými vanami HotSpring a saunami od finského designera Timo Nakari.

Ve světě Spa & Wellness Vám můžeme nabídnout široký sortiment kvalitních produktů z oblasti domácího i komerčního wellness vybavení.

V našem showroomu můžete vidět vystavené následující vířivé vany HotSpring: ENVOY NXT, JETSETTER, JETSETTER LX, PRISM, FLAIR, TRIUMPH, ARIA, RELAY. Dále vystavujeme vířivou vanu z ekonomické třídy FREEFLOW SPAS model AZURE. Vířivku SOVEREIGN z řady Highlife a plavací vanu Endless Pools E500 můžete vyzkoušet v našem test centru. SOVEREIGN je vybaven zcela unikátní tryskou Moto-Massage DX a dezinfikován slanou vodou pomocí Fresh Water Salt System. Pro všechny klienty je zde připraveno privátní wellness, jehož součástí je infrakabina, parní box a Original Endless Pools bazén s protiproudem pro kondiční plavání, cvičení a rehabilitaci. V našem showroomu můžete také vidět protiproud Fastlane, který je možné instalovat do jakéhokoliv bazénu. Pro potřeby běžné relaxace dále můžete vyzkoušet čedičový nábytek the[BLACK]series, dále např. Taranis grill, které spojují design, teplo a nástroj na kvalitní přípravu jídla v jeden harmonický celek a mnoho dalšího…

 

Testovací centrum

Pokud zvažujete koupi vířivé vany, sauny, infrakabiny nebo páry přesvědčte se sami o kvalitě našich produktů. Na vlastní kůži si zde můžete vyzkoušet luxusní americké vířivé vany HOTSPRING. Nebo si můžete zkusit zaplavat v unikátním protiproudu od ENDLESS POOLS. A samozřejmě prohřát své tělo v infrakabině nebo parním boxu, postaveném na míru. Více informací a možnost rezervace získáte na tel:+420 603 583 621.

<h3>Nízkoenergetické</h3>

Nízkoenergetické

Veškeré naše produkty jsou koncipovány a vymyšleny tak, aby provozní náklady byly sníženy na minimum při celoročním provozu.

<h3>Profesionální přístup</h3>

Profesionální přístup

Produkty od společnosti Spa & Wellness budete využívat po mnoho let, proto je důležité, abyste v rámci svých požadavků obdrželi perfektní poradenství a odborné informace.

<h3>Inovace a chytré řešení</h3>

Inovace a chytré řešení

Naším cílem je prodávat kvalitní, technologicky promyšlené produkty. Jsme leadry na trhu a to díky inovacím a jedinečným nápadům. Jsme tu pro Vás jen díky dlouholetým zkušenostem.

<h3>Vysoká kvalita vyrobeno v USA</h3>

Vysoká kvalita vyrobeno v USA

Veškeré produkty Spa & Wellness procházejí přísnou kontrolou kvality. Jsou vráběny pouze z atestovaných materiálů pod drobnohledem odborníků. Výrobky jsou Made in USA.

<h3>Top design</h3>

Top design

Dokonalý design a funkčnost jsou pro nás klíčová slova. Sledujeme trendy, spolupracujeme s designéry a architekty. Naše produkty splňují vysoké nároky zákazníků.

<h3>Celoroční provoz</h3>

Celoroční provoz

Veškeré Naše produkty jsou řešeny tak, aby se mohly celoročně využívat za přijatelné provozní náklady, díky dokonalým izolačním prvkům a používáním kvalitních komponentů.