Original Series vám zlepšuje život už více jak 30 let

Přestavěli jsme bazén, který je tu s vámi od začátku. Vytvořili jsme ho chytřejší a všestrannější!

Naše bazény řady Original jsou místem, kde se rodiny scházejí, aby se ochladily, trávily čas a relaxovaly. Jsou také místem, kam naši zákazníci chodí trénovat, léčit se, hubnout a plavat s naprostou svobodou.

Chcete-li bazén, který se přizpůsobí vašemu prostoru, vašemu rozpočtu a mnoha měnícím se potřebám vaší rodiny, přidejte se k rodině Endless Pools!

Original Series

kategorie

THE ORIGINAL

Je tak kompaktní, že se snadno instaluje, udržuje a je energeticky úsporný pro celoroční provoz. Umožňuje plavání na místě po libovolně dlouhou dobu a je plně nastavitelný, aby vyhovoval všem úrovním placů.

Disponuje jednovrtulovým systémem, který se snadno přizpůsobí od mírného proudu až po intenzivní tempo 1:14/100m

ZJISTIT VÍCE

THE PERFORMANCE POOL

Performance Pool je díky systému dvou vrtulí plynulejší a dosáhne vyšší rychlosti než plavecký proud bazénu Original Pool.

Klidný, hladký proud je široký, hluboký a především plně přizpůsobitelný měnícím se potřebám a schopnostem všech úrovní zdatnosti, od začátečníků až po silné plavce. Má maximální rychlost 1:11/100m.

ZJISTIT VÍCE

HIGH PERFORMANCE POOL

Je vybaven vylepšeným čerpadlem a motorem o výkonu 7,5 HP, který zajišťuje silný a přitom tichý plavecký proud. Vysoce výkonný bazén na soutěžní úrovni, který disponuje maximální tempem 1:02/100m.

Ideální pro začátečníky až po olympijské sportovce díky vynikajícímu rozsahu nastavitelnému proudu.

ZJISTIT VÍCE

THE ELITE POOL

Tento model je vhodný pro opravdový trénink plavání. S motorem o výkonu 7,5 HP, který pohání 2 speciálně navržené vrtule, dosahuje proud působivé maximální rychlosti 0,56/100m.

Byl navržen s ohledem na elitní plavce a nabízí nejrychlejší a nejhladší plavecký proud na trhu, což bude výzvou i pro plavce nejvyšší úrovně.

ZJISTIT VÍCE