Privátní wellness

Zrealizuje kompletní wellness od Vašich představ, přes dispoziční nákresy až po samotnou realizaci. Můžete si vybrat z nepřeberného množství wellness atrakcí.

Vaše Wellness může zahrnovat tyto procedury: bazén, whirlpool, parní lázeń, saunu, infrakabinu, ochlazovnu, kneippův chodník, zážitkové sprchy, odpočívárnu, relaxační lehátka, vše záleží na Vašem výběru.

Naši obchodní zástupci a projektanti Vám rádi pomohou s výběrem daných produktů do Vašeho wellnessu.

Vířivky

Spolehlivost, energetická a výkonová účinnost, komfort obsluhy a inovace – to všechno jsou vlastnosti vířivých van Artesian Spas, které dodržujeme a budujeme více jak 30 let. Vířivé vany Artesian Spas patří sice mezi ty nejdražší, ale oproti tomu obsahují technologii a inovace, které by jste u konkurenčních produktů jen těžko hledali.

Nerezové bazény

Nerezové bazény si získávají stále větší oblibu pro svoji trvanlivost, rychlou instalaci, snadnou údržbu a především pro jednoduché a moderní ovládání všech procesů, spojených s jejich čištěním a provozem.

Ať už se jedná o veřejné bazény v aquaparcích, školách, sportovních a rehabilitačních zařízeních, hotelích a lázních, nebo o rodinné bazény, vířivky, dětské a kojenecké bazénky, brouzdaliště, ochlazovací bazénky apod., vždy je nutné pečlivě sledovat a dodržovat kvalitu vody a technologii její úpravy.

Sauna

Nabízíme Vám kvalitní klasické sauny i infrasauny, infrakabiny, saunové domky a příslušenství k saunám a saunování. Zajišťujeme prodej, montáž i servis. Profesionální přístup a poradenství Vám usnadní Vaše rozhodování při realizaci Vaší sauny tak, aby zcela odpovídala Vašim potřebám a požadavkům. Při návrhu a výrobě saun spolupracujeme exkluzivně s finským designerem TIMO NAKARI. Díky tomu můžeme klientům nabídnout špičkovou kvalitu, unikátní design a pěti letou záruku.

Infrakabina

Technologie saun na principu infračerveného záření je celkem nová. V infrakabině se nachází zdroj infračerveného záření, které neohřívá okolní vzduch, ale přímo předměty které mu přijdou do cesty. Infrapanely umístěné v infrakabině fungují na stejném principu jako Slunce, které proniká atmosférou a zahřívá Zemi. Oproti klasické sauně nabízí infrasauna menší požadavky na spotřebu energie. Funguje také za nižších teplot, obvykle 30 – 50 °C a nedochází při jejím používání k nadprůměrnému pocení.

Parní lázeň

Novinku do wellness oblasti přináší společnost BETA produktem HAMMAM, nebo-li turecká parní lázeň. Parní box dokonale uvolní Vaše dýchací cesty a celý Váš organismus. Příjemným doplněním bude jemná vůně aromaterapií. Maximální teplota je regulována do 60°C a standardní vlhkost 70 – 90%. Kabiny dodáváme na míru dle Vašich požadavků nebo lze volit ze tří standardních provedení.

Kneippův chodník

Seskládá ze dvou a více nádrží, používá se střídání teplé a studené vody. V jedné nádrži je teplota vody cca 40C, ve druhé je teplot vody cca 12C, kdy se klient prochází v nádrží s teplou vodou cca 1minutu a následně se prochází cca 5 vteřin ve studené vodě. Tento cyklus se několikrát opakuje. Hlavním účinkem této procedury je zlepšení prokrvení novou a zlepšení funkcí metabolismu a krevního oběhu.

Zážitkové a ochlazovací sprchy

Můžete si vybrat ze dvou možností. Kombinace teplé vody s vonnou esencí, nebo studenou vodou, kde Vás osvěží jemná mlha chladné vody. Tyto sprchy jsou vhodné pro klienty, kteří nemají rádi po sauně velké nárazové šoky teplotních rozdílů.

Vážení obchodní přátelé,

rádi bychom Vás ujistili, že v souvislosti s aktuálně vládou vyhlášeným nařízením, zůstává naše velkoobchodní provozovna otevřena.
Pro velkoobchodní klienty je provozní doba nezměněna a zůstává v běžných otevíracích hodinách.

S pozdravem,

Spa & Wellness team
Tel: +420 605 440 544
Email: office@virivkysauny.cz

Vážení obchodní přátelé,

rádi bychom Vás ujistili, že v souvislosti s aktuálně vládou vyhlášeným nařízením, zůstává naše velkoobchodní provozovna otevřena.
Pro velkoobchodní klienty je provozní doba nezměněna a zůstává v běžných otevíracích hodinách.

S pozdravem,

Spa & Wellness team
Tel: +420 605 440 544
Email: office@virivkysauny.cz