Privátní wellness

Zrealizuje kompletní wellness od Vašich představ, přes dispoziční nákresy až po samotnou realizaci. Můžete si vybrat z nepřeberného množství wellness atrakcí.

Vaše Wellness může zahrnovat tyto procedury: bazén, whirlpool, parní lázeń, saunu, infrakabinu, ochlazovnu, kneippův chodník, zážitkové sprchy, odpočívárnu, relaxační lehátka, vše záleží na Vašem výběru.

Naši obchodní zástupci a projektanti Vám rádi pomohou s výběrem daných produktů do Vašeho wellnessu.

Vířivky

Spolehlivost, energetická a výkonová účinnost, komfort obsluhy a inovace – to všechno jsou vlastnosti vířivých van Artesian Spas, které dodržujeme a budujeme více jak 30 let. Vířivé vany Artesian Spas patří sice mezi ty nejdražší, ale oproti tomu obsahují technologii a inovace, které by jste u konkurenčních produktů jen těžko hledali.

Nerezové bazény

Nerezové bazény si získávají stále větší oblibu pro svoji trvanlivost, rychlou instalaci, snadnou údržbu a především pro jednoduché a moderní ovládání všech procesů, spojených s jejich čištěním a provozem.

Ať už se jedná o veřejné bazény v aquaparcích, školách, sportovních a rehabilitačních zařízeních, hotelích a lázních, nebo o rodinné bazény, vířivky, dětské a kojenecké bazénky, brouzdaliště, ochlazovací bazénky apod., vždy je nutné pečlivě sledovat a dodržovat kvalitu vody a technologii její úpravy.

Sauna

Nabízíme Vám kvalitní klasické sauny i infrasauny, infrakabiny, saunové domky a příslušenství k saunám a saunování. Zajišťujeme prodej, montáž i servis. Profesionální přístup a poradenství Vám usnadní Vaše rozhodování při realizaci Vaší sauny tak, aby zcela odpovídala Vašim potřebám a požadavkům. Při návrhu a výrobě saun spolupracujeme exkluzivně s finským designerem TIMO NAKARI. Díky tomu můžeme klientům nabídnout špičkovou kvalitu, unikátní design a pěti letou záruku.

Infrakabina

Technologie saun na principu infračerveného záření je celkem nová. V infrakabině se nachází zdroj infračerveného záření, které neohřívá okolní vzduch, ale přímo předměty které mu přijdou do cesty. Infrapanely umístěné v infrakabině fungují na stejném principu jako Slunce, které proniká atmosférou a zahřívá Zemi. Oproti klasické sauně nabízí infrasauna menší požadavky na spotřebu energie. Funguje také za nižších teplot, obvykle 30 – 50 °C a nedochází při jejím používání k nadprůměrnému pocení.

Parní lázeň

Novinku do wellness oblasti přináší společnost BETA produktem HAMMAM, nebo-li turecká parní lázeň. Parní box dokonale uvolní Vaše dýchací cesty a celý Váš organismus. Příjemným doplněním bude jemná vůně aromaterapií. Maximální teplota je regulována do 60°C a standardní vlhkost 70 – 90%. Kabiny dodáváme na míru dle Vašich požadavků nebo lze volit ze tří standardních provedení.

Kneippův chodník

Seskládá ze dvou a více nádrží, používá se střídání teplé a studené vody. V jedné nádrži je teplota vody cca 40C, ve druhé je teplot vody cca 12C, kdy se klient prochází v nádrží s teplou vodou cca 1minutu a následně se prochází cca 5 vteřin ve studené vodě. Tento cyklus se několikrát opakuje. Hlavním účinkem této procedury je zlepšení prokrvení novou a zlepšení funkcí metabolismu a krevního oběhu.

Zážitkové a ochlazovací sprchy

Můžete si vybrat ze dvou možností. Kombinace teplé vody s vonnou esencí, nebo studenou vodou, kde Vás osvěží jemná mlha chladné vody. Tyto sprchy jsou vhodné pro klienty, kteří nemají rádi po sauně velké nárazové šoky teplotních rozdílů.