Swim Spa Endless Pools®

Plavací vířivé vany s protiproudem

Nabízíme Vám luxusní plavací vany neboli Swim Spa s protiproudem, podvodním běžeckým pásem, ale také s možností kombinace s vířivkou od americké společnosti Endless pools. Užijte si naplno pobyt venku na své zahradě, nebo v interiéru svého domu v bazénu s vířivkou v jednom.

Plavte, cvičte, trénujte, rehabilitujte a hlavně kvalitněji využijte svůj volný čas strávený s rodinou a přáteli. Naše dokonale tvarované akrylátové plavací vany s hydromasážními sedátky, terapeutickými tryskami, plaveckým protiproudem pro kondiční plavání a podvodním běžeckým pásem, změní váš domov v oázu, s možností celoročního cvičení, relaxace a zábavy.

Chcete si pořádně zaplavat, zaběhat, zacvičit? Nebo jen v klidu vychutnávat vodní masáž a relaxovat? Je jen na Vás, jaký typ Swim Spa si zvolíte, na co zrovna máte náladu. Díky plavacím vanám s protiproudem máte kdykoli na výběr ze všech možností.

Náš profesionální team Spa & Wellness je Vám plně k dispozici, doporučí tu nejvhodnější variantu, probere technické možnosti a navrhne to nejlepší možné řešení. Zároveň nabízíme možnost testování v našem privátním wellness centru na adrese Kodaňská 1509/73, Praha 10 – Vršovice. Neváhejte a využijte tuto jedinečnou příležitost již dnes, rezervujte si naše testovací wellness a přijďte s celou rodinou…

Rezervace testování: Tel: +420 605 440 544, Email: office@virivkysauny.cz

RecSport Recreation Systems

Plavání za východu slunce, nebo aquatic fitness system skvěle vyčistí mysl a dá vám přesvědčení, že nadcházející den je plný neomezených možností. Získat tento pocit každý den je možné díky řadě RecSport Recreation System, která vám poskytne prostor pro plavání, cvičení, relaxaci, ale samozřejmě i zábavu.

SwimCross Exercise Systems

SwimCross od tvůrců Endless Pools spojuje možnosti plavání a cvičení v soukromí vašeho domova s propracovaným designem, který z této řady dělá vlastní fitness třídu. Stejně jako u modelové řady E můžete doplnit dalšími tréninkovými pomůckami. Skvělý zážitek aktivit doplní volitelný hudební systém.

Endless Pools Fitness Systems

Nádherné Swim Spa, které promění Váš domov na celoroční oázu. Umožňuje plavat, cvičit, hrát si a především se bavit! Je to perfektní řešení pro rodinu, přátelé ale i jednotlivce. Disponují plně nastavitelným plaveckým proudem Endless Pools. Přidejte náš podvodní běžecký pás a udělejte ze svého modelu kompletní domácí posilovnu.

Nevíte, kterou řadu zvolit?

Každý model Swim spa je specifický a určuje pro každého majitele jasné využití. Některé modely jsou určeny plavání i sport a v kombinaci s některými doplňky nabízí privátní rehabilitačně plavecké centrum. Jiné tvary jsou více zaměřeny na rodiny s dětmi a jiné naopak pouze pro aktivní sportovní plavce. Milujete vodní radovánky a když jdete do aquaparku, tak nevíte, zda dát přednost plaveckému bazénu nebo vířivce? Pořiďte si domů Swim Spa - vířivku s protiprodem od Endless Pools®

Nevíte, kterou řadu si máte vybrat? Kontaktujte nás a naši proškolení zaměstnanci Vám mile rádi poradí s výběrem.
Chcete si raději projit všechny Swim spa najednou? Využijte možnost zobrazit všechny řady na jedné stránce.