Vířivá vana Aria

Hotspring, řada Highlife

Výběr opláštění / Walnut

Alpine White / Výběr skeletu

Vířivá vana Aria

 • Počet osob: 5
 • Rozměry (DxŠxV): 221 x 221 x 91 cm
 • Hmotnost: 370 kg
 • Zobrazit technický list
 • Podle zákazníků je luxusní vířivá vana HotSpring® ARIA tou nejlepší volbou. Strávíte v ní příjemné chvíle se svými blízkými, necháte se promasírovat a zregenerujete třeba na konci náročného pracovního dne.

  HotSpring® ARIA zahrnuje všechny nadstandardní prvky jako trysku Moto-Massage® DX i pokrokovou technologii našich patentovaných filtrů Tri-X®. Navíc Vám nabízí speciální funkce trysek Precision®. Vychutnejte si díky této technologii vylepšenou hydromasáž lýtek! A abyste uspokojili všechny smysly a Vaše relaxace byla maximální, můžete si pustit hudbu přímo ze zabudovaného audio systému. Vířivka ARIA je krásnou a elegantní dominantou každé zahrady či terasy. Ponořte se do teplé lázně, nechte se masírovat a sdílejte příjemné chvíle s těmi, na kterých Vám nejvíce záleží!

  Mám nezávazný zájem

  Showroom je opět otevřen! 

  Od pondělí 27. dubna je náš showroom znovu otevřen a my tak můžeme fungovat v plném provozu.

  Přesto Vás žádáme o dodržování těchto bodů a všech závazných vládních nařízení, kterými chráníme zdraví vaše i našich zaměstnanců.

  - Nevstupujte do showroomu, pokud máte příznaky nachlazení nebo chřipky.
  - Prosíme o dodržování správných rozestupů min. 2 metry.
  - Noste roušku či respirátor, pokud máte k dispozici, případně šátek přes ústa.
  - Pokuste se vyhnout dotýkání vybavení na showroomu.

  Děkujeme za respektování těchto podmínek, které nám umožní pomalu se vracet k normálnímu provozu. Těšíme se na Vaši návštěvu.
  Váš team Spa & Wellness s.r.o.