Vířivá vana Vanguard

Hotspring, řada Highlife

Výběr opláštění / Walnut

Alpine White / Výběr skeletu

Vířivá vana Vanguard

 • Počet osob: 6
 • Rozměry (DxŠxV): 221 x 221 x 91 cm
 • Hmotnost: 370 kg
 • Zobrazit technický list
 • Vířivá vana HotSpring VANGUARD je energeticky extrémně úsporná, a přitom Vám poskytne veškerý možný dostupný komfort. Nádherný design samotné vířivky a průzračně čistá voda zlákají každého. Dopřejte si luxus, který Vám zpestří jakýkoli všední den. Pořízením vířivé vany si nezajistíte pouze možnost relaxace a regenerace přímo u Vás doma, ale budete se těšit na příjemné chvilky v přítomnosti těch, které máte nejraději.

  HotSpring VANGUARD je vybavena tryskou Moto-Massage® i tryskou Moto-Massage® DX, z nichž každá je doplněna tryskovým systémem Quartet®. Masáž zad, ramen a krku je tedy komplexní a sami ucítíte, jak je efektivní. Ve vířivce jsou pohodlná sedadla se stylovými opěrkami na ramena. Tento model navíc disponuje vodním prvkem SoothingStream®, který obsahuje dvanáct pulzujících rotačních trysek, které Vám poskytnou důkladnou masáž horní části zad a ramen. Hledáte-li vířivou vanu s nízkou energetickou náročností, je pro Vás model VANGUARD skvělou volbou.

  Mám nezávazný zájem

  Showroom je opět otevřen! 

  Od pondělí 27. dubna je náš showroom znovu otevřen a my tak můžeme fungovat v plném provozu.

  Přesto Vás žádáme o dodržování těchto bodů a všech závazných vládních nařízení, kterými chráníme zdraví vaše i našich zaměstnanců.

  - Nevstupujte do showroomu, pokud máte příznaky nachlazení nebo chřipky.
  - Prosíme o dodržování správných rozestupů min. 2 metry.
  - Noste roušku či respirátor, pokud máte k dispozici, případně šátek přes ústa.
  - Pokuste se vyhnout dotýkání vybavení na showroomu.

  Děkujeme za respektování těchto podmínek, které nám umožní pomalu se vracet k normálnímu provozu. Těšíme se na Vaši návštěvu.
  Váš team Spa & Wellness s.r.o.