Akvária na míru

Firma „Revolutionary aquarium system“ vznikla jako spojení lidí, kteří jsou s akvaristikou provázáni již řadu let.  A nebyla to náhoda, ale promyšlená strategie, jak konečnému zákazníkovi ukázat krásu akvaristiky… někomu ještě prozatím skrytou.

Náš příběh můžeme dle právních předpisů datovat do roku 1991, ale vše začalo mnohem dříve. Každý z kolegů a zaměstnanců se k tomuto oboru dostal jinou cestou.  Někdo už jako malý kluk studoval atlas ryb a v 18-ti letech začal ryby cíleně odchovávat a prodávat.  Jiného již 20 let fascinuje sklo. Konkrétně lepení skla a jeho technologický pokrok.  Snažíme se proto o maximální využití našich znalostí a toužíme akvaristiku posunout někam dále. Nejsme velká firma. Naopak jsme hrdí na to, že si držíme know-how mezi 10 zaměstnanci a tím pádem jsme osobně zodpovědní za naši práci.

Specializujeme se na kompletní realizaci špičkových přírodních, mořských a biotopových akvárií. V čem opravdu vynikáme, je příprava a opracování skla. Jeho individuální lepení na naší dílně je prováděno výhradně ručně. Ruční práce a osobní dohled na jednotlivé kusy dnes není obvyklá záležitost, ale ze zkušeností víme, že je to nejlepší způsob, jak odvést precizní práci. Máme odborníky na sladkovodní a mořskou akvaristiku. Jen díky tomu vznikla unikátní designová akvária založená na detailním pozorování přírodních zákonitostí.

Děláme to, co nás baví a chceme to dělat dobře.

NATURE WALL by Revolutionary aquarium system

Luxusní doplněk do interiéru

Ať už se jedná o prostor Vašeho bytu, kanceláře, recepce nebo čekárny pro klienty, natureWall je jedinečnou volbou, která dokáže posunout dojem z interiéru na úplně novou úroveň. Je prvkem, ke kterému se budete jak Vy, tak návštěvníci stále a rádi vracet.

Živý ekosystém zlepší Vaše prostředí

Spojení s přírodou má nesporné blahodárné účinky na Váš každodenní život. Víte například, že podle čínského učení Feng Shui je akvárium ve vnitřních prostorách takřka nezbytností? Má velmi pozitivní vliv jak na výkon a soustředění, tak i na schopnost relaxace. Správný tok energií podpořený vodním elementem přináší štěstí a úspěch.

Výkonná technologie ukrytá v elegantním designu

Veškeré technologie nutné pro provoz akvária jsou skryty v jeho odklopném rámu. Už žádné kabely, hadičky a motory nebudou kazit estetický dojem z instalace. Akvárium už dnes nemusí znamenat starosti – zajistíme jeho kompletní servis našimi specialisty přímo u Vás! Vy už si jen užíváte dokonalého efektu.

Technologie

UPEVNĚNÍ AKVÁRIA

Luxusní akvárium natureWall upevňujeme na jakýkoliv typ zdi. Podle typu zdi volíme odpovídající počet závěsných hmoždinek a jejich rozmístění. Nemusíte mít obavy ani při umístění akvária natureWall do sádrokartonové příčky či dřevostavby. Pokud si nejste jisti, kam v rámci Vašeho interiéru akvárium umístit, kontaktujte nás pro zpracování precizní vizualizace pro Vámi zvolená místa. Snadno tak společně vybereme to nejlepší místo pro Váš natureWall.

ODKLOPNÝ SYSTÉM

Vodní nádrž je vsazena do elegantního rámu, který se jednoduše zavěsí na zeď jako živý obraz. Čištění a údržba akvária probíhá jednoduše po odklopení designového rámu. Diky úsporným rozměrům můžete akvárium umístit i do menších bytů. Zapomeňte na staré nevzhledné skříňky a ozdobte svůj domov nadčasovým natureWall akváriem.

NADČASOVÝ BEZÚDRŽBOVÝ SYSTÉM

Jedinečné řešení dvoukomorové filtrace propojuje v nástěnném akváriu natureWall unikátní design s moderní technologií. To Vám značně zjednoduší péči o akvárium, kterou zvládnete i pokud bude natureWall Vaší první akvarijní zkušeností. Exkluzivně máte možnost využít naší servisní sady, kterou jsme připravili na základě dlouholetých zkušeností s péčí o akvária.

POVRCHOVÁ ÚPRAVA

Jedinečné nástěnné akvárium natureWall je opravdovým skvostem mezi designovými doplňky interiéru. Můžete si vybrat jakoukoliv barevnou variantu rámu, který pro Vás exkluzivně vyrobíme i ve vysokém klavírním lesku. Odlište se od souseda akvaristy a pořiďte si akvárium, které doladí Váš interiér k dokonalosti.

ODBORNÝ SERVIS A PODPORA

Péče o akvárium natureWall je důležitá, neboť se jedná o živý a neustále měnící se organismus. Abychom Vám v dnešní uspěchané době ušetřili čas, zajistíme odborný měsíční servis za Vás. Budete mít možnost sledovat, jak krásně akvárium prosperuje a nemusíte se vůbec o nic starat. V případě, že si péči chcete obstarat sami, garantujeme Vám nabídku pravidelného ročního servisu pro doplnění živočichů a kompletní čištění akvária a dále Vám k akváriu přidáme kompletní návod a i ukážeme jak konkrétně postupovat.

AUTOMATICKÉ OSVĚTLENÍ AKVÁRIA

Akvárium natureWall funguje jako přírodní ekosystém, kde je kopírován sluneční cyklus. Osvětlení je proto automaticky spínáno v rámci nastavené periody. Pro reprezentativní účely mimo dobu automatického osvětlení je pro Vás připraveno i dálkové spínané LED osvětlení. Vracíte se z pracovních cest v různou dobu a chcete si pohodlně kdykoliv Vaše akvárium rozsvítit a relaxovat? Pak je toto řešení právě pro Vás. A navíc… nemusíte myslet na opětovné vypnutí… akvárium se vypne samo…

RUČNÍ PRÁCE

Příprava a opracování skla, jeho individuální lepení na naší dílně je prováděno výhradně ručně. Ruční práce a osobní dohled na jednotlivé kusy dnes prodražuje, ale stroj osobní zkušenosti a pečlivost nenahradí.

ODBORNÁ INSTALACE AKVÁRIA

Nástěnné akvárium Vám přivezeme domů a připevníme na Vámi vybrané místo. Instalace nebude našim technikům trvat více než dvě hodiny. Vše potřebné si připravíme, takže se o nic nemusíte starat.