Vyberte si své vlastní
dobrodružství s bazénem na zahradě

Pokud hledáte nový způsob, jak vylepšit svůj zahradní bazén a přinést do něj více zábavy, fitness a všestranné užitečnosti, může být Endless Pools tou správnou volbou pro vás. Nabízíme širokou škálu produktů, které vám pomohou využít vaše stávající nebo nově postavené bazény na maximum. S Endless Pools můžete snadno proměnit svůj tradiční bazén ve všestranné domácí fitness centrum a vodní park! Zjistěte více o našich produktech a způsobech, jak vám mohou pomoci dosáhnout vašich cílů.

The Fastlane® Pro

Protiproudový systém

Fastlane Pro od společnosti Endless Pools® může být tou správnou volbou pro ty, kteří chtějí oživit svůj zahradní bazén a přinést do něj novou úroveň zábavy, tělesného cvičení a relaxace. Díky tomuto proudovému systému se váš bazén stane tělocvičnou, hřištěm a lázněmi v jednom. Užijte si nový zážitek ze svého bazénu.

Fastlane Pro nabízí charakteristický odporový proud Endless Pools a desítky nastavení rychlosti, které vám umožní přizpůsobit proud vašim potřebám a náladě. Užijte si nepřerušované plavání, jemnou rehabilitaci nebo energický křížový trénink, ať už jste začátečník nebo pokročilý plavec. Fastlane Pro také umožní dětem aktivní hraní a relaxační jízdu na plováku.

Snadné přizpůsobení systému novým nebo stávajícím bazénům promění typický bazén v multifunkční zařízení. S Fastlane Pro si tak můžete užít všechny výhody fitness centra a lázní přímo v pohodlí vašeho zahradního bazénu.

Máte již tradiční bazén? Žádný problém!

Model Fastlane Pro Deck-Mount se snadno připevní na téměř jakoukoli stávající bazénovou terasu. Díky rychlé instalaci můžete svůj bazén oživit během několika hodin!

Plánujete výstavbu nového bazénu?

Abyste dosáhli celistvého vzhledu, může váš stavitel bazénu zabudovat model Fastlane Pro Wall-Mount přímo do stěny bazénu. U nově stavěných bazénů máte k dispozici nejatraktivnější a nejuniverzálnější možnosti instalace.

Můžete dělat mnohem víc než se jen koupat. S proudovým systémem Fastlane Sport XP ve vašem zahradním bazénu si můžete užívat nerušené plavání, celkové procvičení těla a sledovat, jak se vaše děti aktivně baví v bazénu víc, než jste si kdy mysleli!

Odporový proud systému Sport XP dokáže proměnit téměř každý tradiční bazén. Uvedení vody do pohybu vytváří nové možnosti zábavy a fitness pro celou rodinu. Náš proud Sport XP se nastavuje na rychlosti vhodné pro většinu plavců. (Pro pokročilé a závodní plavce doporučujeme model Fastlane Pro)

Naše patentovaná technologie zcela bez bublin a turbulencí vytváří hladký proud bez vzduchu. Pro hru, cvičení nebo klidné plavání přináší proudový systém Fastlane Sport XP do vašeho bazénu větší a odvážnější zážitek.

Hydrostride™ Treadmill

Podvodní běžecký pás

Přehodnoťte, co váš bazén dokáže..

Využijte ten chladivý, plavný pocit z bazénu, který milujete, zcela novým způsobem. Když tento požitek z bazénu spojíte s chůzí nebo během, budete si užívat výhod na každém šťastném kroku. S podvodním běžeckým pásem Hydrostride od společnosti Endless Pools® je každý krok šetrnější a efektivnější.

Chůze i běh ve vodě vám umožní dosáhnout všech výhod aktivity na suchu. Vodní verze těchto cvičení však nabízí další výhody. Menší zátěž pro vaše klouby. Plné 360stupňové rozpětí odporu na vaše svaly. Méně bolestí svalů následující den. A pokud chcete ještě náročnější trénink, zkombinujte jej s naším protiproudem Fastlane® Pro.

Cvičení ve vodě

Nemusíte být plavec, abyste čerpali výhody z bazénu Endless Pools. Cvičení ve vodě je vhodné pro každý věk a nezáleží na schopnostech ani fyzických dispozicích. Pokud máte rádi konkrétní sport, můžete ve vodě trénovat pohyby s tímto sportem spojené. Například běžci mohou běhat, fotbalisté kopat a tenisté trénovat forehand a backhand s odporem vody. Je to skvělý způsob, jak zvětšit svou sílu!

S naším exkluzivním podvodním běžeckým pásem se vaše zkušenosti rozšíří o další možnosti hubnutí, rehabilitace, léčby bolesti a křížového tréninku. Pokud máte artritidu, problémy se zády nebo jakoukoli chronickou bolest, může to znamenat obrovský rozdíl v tom, jak se cítíte. Zeptejte se svého lékaře, jak vám cvičení ve vodě může pomoci zvládnout vaše příznaky, zvýšit flexibilitu a zvýšit celkový pocit pohody.