Proč právě vířivé vany HotSpring?

Vířivky HotSpring® poskytují výkonnou kombinaci masáže a horké vody. Přidanou hodnotu jim dávají masážní trysky jediné svého druhu, inovativní systém v péči o vodu a funkce, které udržují nízké provozní náklady. Objevte s námi výhody vířivých van HotSpring®

Díky bezkonkurenční masáži, bezstarostné péči o vodu a špičkové energetické účinnosti se budete cítit lépe duševně, fyzicky i emocionálně.

Námi dodávané vířivky HotSpring® jsou navržené pro ten nejlepší možný zážitek z hydromasáže. Jejich inovativní patentované trysky cílí na konkrétní svalové partie s různě silnými proudy vody, jejichž tlak lze libovolně nastavovat. Systém Energy Smart® navíc snižuje náklady na energii tím, že používá pouze tolik energie, kolik skutečně potřebujete.

Těšte se z pestré škály trysek

Exkluzivní MOTO-MASSAGE® DX

Tryska Moto-Massage® DX přinesla revoluci v hydroterapii. Tato jedinečná pohyblivá tryska disponuje dvěma silnými proudy teplé vody, které se šíří nahoru a dolů po celé délce zad. Tuto unikátní masážní trysku zad najdete u vybraných modelů pouze u HotSpring® vířivek.
Podívat se na video

Revoluční systémy trysek

U všech modelů vířivých van HotSpring® jsou k dispozici inovativní patentované trysky, které jsou navrženy tak, aby cílily na konkrétní svalové partie a poskytly vám nejlepší zážitek z masáže při každém použití vířivky. Každá z trysek dodává silné uklidňující proudy vody s tlakem, který si můžete upravit podle svých preferencí.

Trysky – Pestrá škála trysek

Vířivky od společnosti HotSpring® jsou vybaveny patentovanými tryskami, které cílí na konkrétní svalové partie a poskytují nejlepší možný masážní zážitek při každém pobytu ve vířivce. Tlak vody v tryskách lze regulovat, tudíž si můžete dopřát jakoukoliv masáž, která Vám bude v danou chvíli nejvíce vyhovovat.

Bezstarostná údržba vody

Křišťálově čistá voda je základem skvělého zážitku z pobytu ve vířivce. Patentované technologie filtračních systémů a údržby vody usnadňují majitelům vířivek HotSpring® udržovat čistou vodu s co nejmenším úsilím.

FreshWater Salt System

Slaná voda ve vířivce? Proč ne! Díky soli tento systém automaticky vytváří dezinfekční látky, které udržují vodu měkkou a bez nepříjemného chemického zápachu. Tato metoda eliminuje starosti s udržováním čisté a dezinfikované vody po celý rok a zjednodušuje péči o vířivku na minimum.
Zjistit více

Filtrace pomocí TRI-X® filtrů

Velmi účinné keramické filtry TRI-X® s dlouhodobou životností jsou k dispozici u HotSpringÒ vířivek, a to konkrétně řady Highlife®. Nepřetržitě filtrují vodu a na rozdíl od klasických kartušových filtrů nejsou potřeba měnit, pouze je jednou za čas stačí umýt v myčce na nádobí. Díky tomu můžete strávit více času relaxací a méně údržbou vody.
Zjistit více

Energetická účinnost

Vířivé vany HotSpring® jsou vybaveny systémem Energy Smart®, který snižuje spotřebu energie. Kombinuje energeticky výhodné funkce, které svým výkonem zároveň zajišťují nižší provozní náklady a dlouhou životnost van.