RecSport Recreation Systems

Plavací Swim Spa od Endless Pools

Plavání za východu slunce, nebo aquatic fitness system skvěle vyčistí mysl a dá vám přesvědčení, že nadcházející den je plný neomezených možností. Získat tento pocit každý den je možné díky řadě RecSport Recreation System, která vám poskytne prostor pro plavání, cvičení, relaxaci, ale samozřejmě i zábavu.

Všechny modely se mohou pochlubit svým elegantním, stylovým designem a robustní konstrukcí z ocelového rámu. Jako doplňky můžete přidat například 8-reproduktorový hudební systém (Bluetooth) a příslušenství pro vodní fitness.

Plavání s protiproudem

Protiproud pro plavání tvoří tři trysky, které jsou poháněné jedním dvourychlostním motorem. Trysky protiproudu využívají tzv. Boost efekt a výsledkem je silnější stabilní proud vody s menšími turbulencemi.

Relax ve vířivce

Čtyři sedátka v modelech RecSport jsou umístěna na bočních stranách Swim Spa proti sobě. Tím se jednak zvětšil využitelný prostor, ale také vznikla zóna s bezpečnou hloubkou pro dětské hry a zábavu. Umístění vodopádu je perličkou, kterou ocení zejména vaše ratolesti.

Aquatic Fitness

Oblíbenou aktivitou Aquatic Fitness je cvičení s natahovacími gumami s odporem. Všechny Swim Spa Endless Pools jsou vybaveny úchyty pro tento doplněk. Jako další sportovní a kondiční aktivitu ve Swim Spa doporučujeme použití stacionárního kola, který se nazývá Aqua Bike

Showroom je opět otevřen! 

Od pondělí 27. dubna je náš showroom znovu otevřen a my tak můžeme fungovat v plném provozu.

Přesto Vás žádáme o dodržování těchto bodů a všech závazných vládních nařízení, kterými chráníme zdraví vaše i našich zaměstnanců.

- Nevstupujte do showroomu, pokud máte příznaky nachlazení nebo chřipky.
- Prosíme o dodržování správných rozestupů min. 2 metry.
- Noste roušku či respirátor, pokud máte k dispozici, případně šátek přes ústa.
- Pokuste se vyhnout dotýkání vybavení na showroomu.

Děkujeme za respektování těchto podmínek, které nám umožní pomalu se vracet k normálnímu provozu. Těšíme se na Vaši návštěvu.
Váš team Spa & Wellness s.r.o.