Endless Pools Fitness Systems

Plavací Swim Spa od Endless Pools

Nádherné Swim Spa, které promění Váš domov na celoroční oázu. Umožňuje plavat, cvičit, hrát si a především se bavit! Je to perfektní řešení pro rodinu, přátelé ale i jednotlivce. Disponují plně nastavitelným plaveckým proudem Endless Pools. Přidejte náš podvodní běžecký pás a udělejte ze svého modelu kompletní domácí posilovnu.

Nehledejte dál, to nejlepší je zde! Každý z modelů řady Endless Pools Fitness Systems poskytuje vše potřebné pro využití při cvičení, rehabilitaci, relaxaci ale i zábavu, které běžné Swim Spa nemají.

Základem všech Endless Pools Fitness System je kvalitní rám se 14 svislými nosníky z galvanizované oceli. Tento rám je zdola chráněn izolační vanou z tvrzeného ABS plastu. Tímto způsobem je zajištěna silná a bezpečná opora skořepiny a ochrana od vlivů působících kontaktem se zemí. Nízké náklady na elektřinu jsou pro každého velmi důležité. Proto jsou všechny Fitness Systems standardně vybaveny izolací Tri-Thermic™ Barrier System, která díky třem doplňujícím se vrstvám brání tepelným ztrátám, izoluje od venkovního prostředí a minimalizuje tak provozní náklady.

Všechny Endless Pools Fitness Systems jsou pro ošetření vody vybaveny ozonátorem, který vyrábí ozón kombinací dvou doplňujících se metod s využitím ultrafialového záření (UVC) a výboje v koroně (CD). Díky tomu je voda vždy křišťálově čistá i při použití menšího množství ostatních přípravků než u běžných swim spa.

Unikátní vybavení Endless Pools Fitness Systems

Podvodní běžecký pás (treadmill)

Podvodní běžecký pás je volitelným doplňkem, který v celku zásadní. Tímto doplňkem je hydraulicky poháněný podvodní běžecký pás (Treadmill), který umožňuje chůzi nebo běh za podmínek málo zatěžujících vaše vazy a klouby. Můžete tak provádět kardiovaskulární cvičení bez nebezpečí poškození kloubů nebo vazů. Pro náročnější cvičení je možné zapojit také protiproud a získat větší odpor proti celému tělu. K regulaci rychlosti pásu slouží vodotěsný dálkový ovladač. Nastavení rychlosti pásu je možné v rozsahu od 0,2 km/h do 9 km/h. Oba systémy, Swim Machine i podvodní běžecký pás, je možné vybavit doplňkovým zobrazovačem tempa, který je vhodný pro dávkování cvičení.

Endless Pools Swim Machine – Magic is in the Machine

Pokud si chcete maximálně užít plavání proti proudu, neváhejte využít jedinečný a našimi konstruktéry vyvinutý systém pohaněný hydraulickým motorem, který vytváří homogenní proud vody, který je širší než vaše tělo a hlubší než váš záběr při plavání. Několik usměrňovacích mřížek tvaruje a směruje proud vody, který je ve výsledku laminární a zcela bez turbulencí. I při plném výkonu máte pocit, jako když plavete v proudu řeky. K regulaci síly proudu vody slouží vodotěsný dálkový ovladač, nebo aplikace Fit@Home. Nastavení rychlosti proudu Swim Machine je možné v 52 krocích od tempa 5:33 min/100 metrů (volné plavání stylem prsa) až do 1:14 min/100 metrů.