Sedací vaky Sakypaky

České sedací vaky plněné optimismem

První SAKYPAKY byly vyrobeny v roce 2002, tedy v době, kdy ještě sedací vaky nebyly vůbec rozšířené. Vymýšlíme, šijeme, balíme, posíláme… Máme vlastní ateliér, v němž vyrábíme menší série vaků. Pokud máme vetší zakázku, pracujeme v kooperaci s většími šicími dílnami v České republice. Výrobky Sakypaky jsou kompletně vyrobeny v České republice.

SakyPaky INONO

Produktovou řadu INONO můžete vidět v našem showroomu a dále ve fotogalerii níže.

Sedačky a taburety INONO jsou řemeslně zpracované produkty špičkové kvality. Jedná se o zakázkovou výrobu s termínem dodání 3-8 týdnů dle zvoleného materiálu. Ke každému vašemu požadavku budeme mít individuální přístup, abychom společně odladili sedačky dle vaší představy.

Pro rok 2019 finálně zařazujeme 4 špičkové materiály španělské firmy CREVIN s 5ti letou zárukou rozdělené do 3 cenových úrovní. Materiály jsou s nešpinivou úpravou a pratelné v pračce.

Každý materiál nabízíme v široké nabídce barev.

Vzorníky materiálů jsme schopni Vám v případě zájmu zapůjčit (za zálohu) k vám domů, kde si můžete v klidu vybrat, případně odladit tu správnou barvu s Vašim designérem.

Většinu sedaček INONO můžete mít také v exteriérové variantě z materiálu s vysokou UV odolností. Sedačky pak můžete umístit a využít například přímo u bazénu.

K exteriérovým variantám sedaček dále nabízíme doplňky jako dřevěnou podnož (rošt), který sedačky ochrání před navlhnutím ze spodní strany, nebo pláštěnky na zazimování a 100% ochranu v nepříznivém počasí.

Při zakoupení produktů INONO Vám zároveň nabízíme kdykoliv v budoucnu jejich servis spočívající v doplnění náplní a vyčištění/výměny potahů. Tímto se postaráme, aby Vaše sezení bylo stále jako nové.

(Servis je služba, která není zahrnuta v ceně produktu.)

Kdykoliv jsme připraveni Vám poradit s výběrem vhodného typu a barvy, případně upravit stávající modely tak, aby ideálně ladily s vaším interiérem.

Kvalita

Dnes na Vás ze všech stran útočí nejlepší cenou, podlézají nejakčnější akcí a slibují první poslední. My v SAKYPAKY jsme se rozhodli Vás hýčkat kvalitou a pohodlím. Naše produkty jsou pro skutečné fajnšmekry

Design

Sedací vaky SAKYPAKY pro Vás navrhuje tým českých designérů. Jsou mladí, hraví, plní fantazie a kladou důraz na praktičnost.

Individualita

Individuální přístup máme stejně tak k firmě, která potřebuje vybavit veřejný prostor několika sedacími vaky, ale také konkrétnímu zákazníkovi, který hledá jeden originální vak na míru.

Péče

Jakmile se stanete zákazníkem SAKYPAKY, budeme si Vás hýčkat. Ihned po prvním nákupu máte cenově zvýhodněné zboží a služby. Vaše spokojenost je naše radost.

Baví nás to

Od začátku nás tato práce neskutečně baví. Jen u nás dokážeme plnit vaky kromě polystyrénových kuliček také optimismem a radostí. Těší nás, že naše produkty dělaji lidem radost a v podstatě i díky nim tak trochu pomáháme vytvořit z domů domovy.