Waterwell je jednou
z nejunikátnějších lázní
od Endless Pools!

Kolik bazénů může nahradit jeden kompaktní bazén WaterWell? Pro začátek bazén s ponorem, cvičební bazén, terapeutický bazén a rodinný bazén! Všechny je můžete zažít z pohodlí domova, uvnitř nebo venku, po celý rok.

Kompaktní bazén WaterWell, který lze přizpůsobit vašemu prostoru, přináší všechny výhody našich bazénů řady Original, ale bez proudu. Odpadají vám starosti s údržbou velkých bazénů a máte více času na relaxaci, osvěžení a zábavu.

Endless Pools® WaterWell®

Modulární konstrukce, která se vejde téměř do každého prostoru

Přivítejte Endless Pools® WaterWell®

WaterWell® vám nabízí cvičení ve vodě, trénink, terapii a rehabilitaci v jednom výhodném balíčku. S tímto volně stojícím systémem, který se vejde téměř kamkoli, můžete cvičit v příjemné teplotě vody, která díky účinkům vztlaku na vaše klouby uleví bolavým a napjatým svalům. Můžete maximalizovat svůj pohyb, abyste zmírnili bolest, napětí svalů, ztuhlost a také zlepšili krevní oběh a flexibilitu.

Vestavěná lavička poskytuje další cvičební stanici, kterou lze využít pro řadu různých cviků, zatímco volitelná funkce běžeckého pásu je ideální pro chůzi na místě bez tradiční zátěže a tlaku, kterému jsou vaše klouby vystaveny při chůzi po tvrdém povrchu. Tento snadno instalovatelný systém se hodí téměř do každého nového nebo stávajícího domu, protože všechny součásti se vejdou do dveří a po schodech. Přizpůsobte si systém WaterWell podle svých představ díky různým velikostem a hloubkám, ze kterých si můžete vybrat.

Specifikace

Designové vlastnosti
Interiér
Více možností plných a vzorovaných vložek
Exteriér
Odolné možnosti skříně/obložení nebo možnost přizpůsobení pomocí materiálů z místních zdrojů
Konstrukce
Modulární ocel a zesílený akryl
Hydromasážní trysky
Volitelně s vlastním umístěním
Sezení
Vnitřní lavicové sedadlo
Možnosti a příslušenství
Běžecký pás
Volitelný
Možnosti vybavení pro cvičení
Podvodní běžecký pás, Aquabike
Další možnosti
Funkce usnadnění
Napájení a údržba
Systém kvality vody
Ohřívač, čerpadlo a filtr