SwimCross Exercise Systems

Plavací Swim Spa od Endless Pools

SwimCross od tvůrců Endless Pools spojuje možnosti plavání a cvičení v soukromí vašeho domova s propracovaným designem, který z této řady dělá vlastní fitness třídu. Stejně jako u modelové řady E můžete doplnit dalšími tréninkovými pomůckami. Skvělý zážitek aktivit doplní volitelný hudební systém.

Skvělý pocit při plavání s protiproudem, vířivka pro hydroterapii, dostatečný prostor pro cvičení Aquatic Fitness, relaxaci a rehabilitaci ale i zábavu. Jedinečný design, kterým disponují všechny modely řady SwimCross Exercise Systems.

Relax ve vířivce

Trysky v sedátkách jsou perfektně umístěny ve dvou rohových místech s polštářky pro opření hlavy a jedním ve středu. Čtyři typy trysek jsou umístěny v těchto třech sedátkách tak, aby poskytly maximální regeneraci a uvolnění.

Plavání s protiproudem

Ve všech modelech jsou celkem čtyři trysky poháněné dvěma čerpadly. Tři horní kulaté trysky vytvářejí hlavně protiproud a spodní trysky River plavce nadnáší. Pro nastavení síly protiproudu je možné využít pěti stupňů.

Aquatic Fitness

Jedním z oblíbených doplňků pro Swim Spa je stacionární kolo – Aqua Bike. Pro další sportovní aktivity Aquatic Fitness jsou k dispozici např. posilovací gumy s různým odporem a další příslušenství pro kondiční cvičení ve vodě.

Showroom je opět otevřen! 

Od pondělí 27. dubna je náš showroom znovu otevřen a my tak můžeme fungovat v plném provozu.

Přesto Vás žádáme o dodržování těchto bodů a všech závazných vládních nařízení, kterými chráníme zdraví vaše i našich zaměstnanců.

- Nevstupujte do showroomu, pokud máte příznaky nachlazení nebo chřipky.
- Prosíme o dodržování správných rozestupů min. 2 metry.
- Noste roušku či respirátor, pokud máte k dispozici, případně šátek přes ústa.
- Pokuste se vyhnout dotýkání vybavení na showroomu.

Děkujeme za respektování těchto podmínek, které nám umožní pomalu se vracet k normálnímu provozu. Těšíme se na Vaši návštěvu.
Váš team Spa & Wellness s.r.o.