Vířivá vana Relay

Hotspring, řada Hotspot 2020

Výběr opláštění / Walnut

Alpine White / Výběr skeletu

Vířivá vana Relay

 • Počet osob: 6
 • Rozměry (DxŠxV): 213 x 213 x 92 cm
 • Hmotnost: 375 kg
 • Zobrazit technický list
 • Stylová vířivá vana RELAY z nové řady Hotspot je plně vybavený model s kvalitními detaily, který vám bude poskytovat roky radosti a pýchu z jeho vlastnictví. Vana s posezením až pro šest lidí bude mít dost místa pro Vás, Vaše přátele či Vaši rodinu. Tento model je navržen tak, aby Vám poskytoval to největší pohodlí a Vy jste byli spokojeni.

  RELAY má celkem 40. trysek pro důkladnou masáž zad, krku, ramen i lýtek. Řada Hotspot 2020 Vám přináší kolekci příjemných, efektivních, a přitom cenově dostupných vířivých van. Všechny vířivky z této řady jsou velmi kvalitně zpracované a obsahují špičkové technologie trysek s dostatečným proudem.

  Relax pro každého..

  Užívejte si i Vy relax ve své vlastní vířivé vaně! Můžete odpočívat a zároveň trávit čas s Vašimi nejbližšími. Ponořte se do horké lázně a starosti všedních dnů se rozplynou, nebo alespoň načerpáte pozitivní energii a odstup od běžných problémů. Vylepšete své lázeňské zážitky pomocí našeho snadno použitelného bezdrátového hudebního systému s technologií Bluetooth.

  Mám nezávazný zájem

  Showroom je opět otevřen! 

  Od pondělí 27. dubna je náš showroom znovu otevřen a my tak můžeme fungovat v plném provozu.

  Přesto Vás žádáme o dodržování těchto bodů a všech závazných vládních nařízení, kterými chráníme zdraví vaše i našich zaměstnanců.

  - Nevstupujte do showroomu, pokud máte příznaky nachlazení nebo chřipky.
  - Prosíme o dodržování správných rozestupů min. 2 metry.
  - Noste roušku či respirátor, pokud máte k dispozici, případně šátek přes ústa.
  - Pokuste se vyhnout dotýkání vybavení na showroomu.

  Děkujeme za respektování těchto podmínek, které nám umožní pomalu se vracet k normálnímu provozu. Těšíme se na Vaši návštěvu.
  Váš team Spa & Wellness s.r.o.