array(1) { ["_icl_current_language"]=> string(2) "cs" }
Informace
Volná místa Volná místa

Volná místa

Sháníme Asistenta/Asistentku do showroomu s vířivými vanami

Náplň práce

Zodpovědnost za chod recepce
Podpora obchodního oddělení
Dohled nad dodržováním termínů
Příprava a obstarávání podkladů a dokumentů
Vyřizování objednávek eshopu
Péče o návštěvy
Aktualizace dat
Evidence firemní koresponcence
Kopírování, tisk, vyřizování emailů

Nabízíme

Dobré platové ohodnocení s motivační složkou
Firemní telefon s možností soukromého využití
Práci v menším kolektivu a klidném prostředí
Možnost využití luxusních vířivých van, bazénu s
protiproudem a infrakabiny zdarma

Místo výkonu práce

Spa & Wellness s.r.o.,
Kodaňská 73, Praha 10

V případě zájmu Vás prosím o zaslání životopisu na email : office@virivkysauny.cz

Spa & Wellness showroom Spa & Wellness showroom  the BLACK edition - čedičový nábytek Spa & Wellness showroom Endless pools protiproud