Vířivá vana Propel

Hotspring, řada Hotspot 2020

Výběr opláštění / Walnut

Alpine White / Výběr skeletu

Vířivá vana Propel

 • Počet osob: 5
 • Rozměry (DxŠxV): 208 x 208 x 84 cm
 • Hmotnost: 350 kg
 • Zobrazit technický list
 • Propel je plně vybavený model řady Hotspot s kvalitními detaily, elegancí, hladkými liniemi ve vrchní části až po ergonomické sezení s pohodlnými polštáři. Model Propel může nabídnout sezení pro 5 osob a 24 trysek, které vám zajistí plnohodnotnou relaxaci pro vás, přátelé nebo vaši rodinu. Jsme si jisti, že vám tento model poskytne roky radosti a pýchu z jeho vlastnictví.

  Komfort a elegance

  Elegantní vířivá vana Propel značky Hotspring je navržen tak, aby byl esteticky příjemný, komfortní a přitom zcela funkční. Vysoká kvalita zaručuje mnoho let zábavy a kondice. Úchvatný, krásný vzhled harmonicky zapadá do moderních i tradičních designových konceptů. Propel má stylově osvětlené kovové rohy a inspiruje svými nadčasovými plynulými liniemi v horní části vany. Ergonomické sedadla, velmi pohodlné polštáře, zapuštěné trysky a dokonale tvarovaná oblast chodidel zajišťují luxusní potěšení z koupele. Vylepšete si zážitek pomocí našeho snadno použitelného bezdrátového hudebního systému s technologií Bluetooth.

  Mám nezávazný zájem

  Showroom je opět otevřen! 

  Od pondělí 27. dubna je náš showroom znovu otevřen a my tak můžeme fungovat v plném provozu.

  Přesto Vás žádáme o dodržování těchto bodů a všech závazných vládních nařízení, kterými chráníme zdraví vaše i našich zaměstnanců.

  - Nevstupujte do showroomu, pokud máte příznaky nachlazení nebo chřipky.
  - Prosíme o dodržování správných rozestupů min. 2 metry.
  - Noste roušku či respirátor, pokud máte k dispozici, případně šátek přes ústa.
  - Pokuste se vyhnout dotýkání vybavení na showroomu.

  Děkujeme za respektování těchto podmínek, které nám umožní pomalu se vracet k normálnímu provozu. Těšíme se na Vaši návštěvu.
  Váš team Spa & Wellness s.r.o.