Vířivá vana Rhythm

Hotspring, řada Hotspot 2020

Výběr opláštění / Walnut

Alpine White / Výběr skeletu

Vířivá vana Rhythm

 • Počet osob: 7
 • Rozměry (DxŠxV): 213 x 213 x 92 cm
 • Hmotnost: 383 kg
 • Zobrazit technický list
 • Prostorný Rhythm je oblíbeným místem pro ty, kteří ocení hodnotu skutečného řemesla, pokročilou technologii a vynikající vlastnosti. Zahřívejte se v teple vířivého bazénu. Tato elegantní vířivka je navržena tak, aby byla esteticky příjemná, komfortní a funkční.

  Odpočinek ve velkém stylu

  Model Rhythm disponuje sedmi místy k sezení, ve kterých Vás bude masírovat 40. trysek. Každý aspekt vaší vířivky je precizně navržen tak, aby poskytoval dokonalý masážní zážitek. Kvalitní provedení a špičkový systém masážních trysek je samozřejmostí u tohoto modelu.

  Zkrášlete svůj prostor na své zahradě

  Každá vířivka je navržená tak, aby splnila všechny vaše přání a požadavky. Vířivé vany z řady Hotspot mají na výběr ze čtyř poutavých skeletů, které krásně zapadají k nabízeným skeletům. Disponují LED osvětlením, elegantními kovovými rohy a výraznými detaily designu. Vylepšete své lázeňské zážitky pomocí našeho snadno použitelného bezdrátového hudebního systému s technologií Bluetooth.

  Mám nezávazný zájem

  Showroom je opět otevřen! 

  Od pondělí 27. dubna je náš showroom znovu otevřen a my tak můžeme fungovat v plném provozu.

  Přesto Vás žádáme o dodržování těchto bodů a všech závazných vládních nařízení, kterými chráníme zdraví vaše i našich zaměstnanců.

  - Nevstupujte do showroomu, pokud máte příznaky nachlazení nebo chřipky.
  - Prosíme o dodržování správných rozestupů min. 2 metry.
  - Noste roušku či respirátor, pokud máte k dispozici, případně šátek přes ústa.
  - Pokuste se vyhnout dotýkání vybavení na showroomu.

  Děkujeme za respektování těchto podmínek, které nám umožní pomalu se vracet k normálnímu provozu. Těšíme se na Vaši návštěvu.
  Váš team Spa & Wellness s.r.o.