Luxusní sauny na klíč

Sauny

Rádi byste si saunování užívali, kdykoli se Vám zachce? Nechte si od nás navrhnout luxusní saunu na klíč. Přizpůsobíme se téměř jakémukoli prostoru a vytvoříme pro Vás jedinečnou designovou saunu přesně podle Vašich představ.

Sauny od Tima Nakariho

Naše společnost Vám nabízí luxusní finské sauny, infrakabiny, saunové domky a příslušenství k saunám a saunování. Klademe si za cíl dodávat zákazníkům ty nejlepší sauny vyráběné přímo podle přání zákazníka. Dle Vašich představ dodáme saunu o potřebné velikosti, s dostatečným množstvím lehátek, vyrobenou za použití Vámi stanovených vhodných materiálů a vhodným designem, aby Vám denně sloužila a přinášela radost po desítky let. S tím souvisí i naše strategie poskytovat flexibilní služby a snažit se vyhovět všem požadavkům. Nechte vše na nás a my pro Vás rádi připravíme dokonalou luxusní saunu na klíč.

Při budování saun klademe velký důraz na design. Spolu s tradičními službami našim zákazníkům nabízíme důkladné a podnětné know-how. Kromě našich vlastních designérských nápadů neustále spolupracujeme s místními designéry na interiér a architekty, abychom byli schopni zajistit, že váš dokonalý dům bude mít dokonalou saunu. Timo Nakari Generální ředitel