Komerční Wellness

Spa & Wellness s.r.o.

navrhuje a realizuje kompletní wellness centra na klíč. Zastupujeme pouze ty nejlepší světové výrobce.
Důležitý faktor klademe na uspokojování potřeb zákazníků kvalitními produkty.
Wellness centrum může zahrnovat bazén, whirlpool, parní lázeň, saunu, infrakabinu, ochlazovnu, kneippův chodník, zážitkové sprchy, odpočívárnu, relaxační lehátka, vše záleží na výběru klienta.
Nabízíme moderní lékařské a obecné regenerační postupy s anti-stress efektem.
Naši obchodní zástupci a projektanti Vám rádi pomohou s výběrem daných produktů do Vašeho wellness centra.

Prohřívárny

Prohřívárny tvoří základ všech lázní a wellness center. Už od dob antického Říma byly velmi rozšířené. Během mnoha let se prohřívárny z různých koutů světa mísily a vyvíjely, a proto si dnes můžete vybírat z desítek různých typů. Kromě klasických dřevěných prohříváren (Finská sauna, Soft sauna, kouřová sauna, kombinovaná sauna, venkovní saunový dům a infrakabina) a mokré keramické prohřívárny (parní lázeń, solná lázeń, cáldárium, tepidárum, láconium), které umožňují nejen příjemnou relaxaci, ale i léčbu a prevenci mnoha nemocí.

Ochlazovny

Plánujete realizovat saunu nebo parní lázeń? Pak nesmíte zapomenout na kvalitní ochlazovnu. Kromě klasického ochlazovacího bazénku nebo vědra s ledovou vodou máte na výběr z dalších moderních a technologicky vyspělých zařízení (vodní chrlič, ochlazovací kádě, ledovač, frigidárium). Se správným výběrem vám rádi pomůžeme a návštěvníci to jistě ocení.

Vodní svět

Voda neodmyslitelně patří do každého kvalitního wellness centra. Pozvěte své návštěvníky do světa plného vodních radovánek a nabídněte jim možnost vyzkoušet vířivku, bazén, hydroterapii a nepřekonatelnou relaxaci. Připravili jsme pro vás kompletní nabídku lázeňských wellness a sportovních vodních zařízení pod názvem vodní svět.

Relax a masáže

Pro relax a masáže jsou základem kvalitní zařízení. Bez suché nebo hammam masáže nemůže fungovat žádný prvotřídní hotel, zdravotnické centrum nebo wellness resort. Kromě nepřekonatelných účinků na lidské zdraví mají masáže a zařízení pro relaxaci blahodárné účinky na lidskou psychiku. Hýčkejte si své návštěvníky a dopřejte jim kvalitní relaxaci těla i mysli.