array(1) { ["_icl_current_language"]=> string(2) "cs" }
Tahle webová stránka využíva soubory cookie na zlepšení užívatelské zkušenosti a zabezpečení svého efektivního fungovaní. Prohlížením těchto webových stránek souhlasíte s používáním cookies.
Informace
Vířivky Vířivky

Vířivé vany a vířivky

Dodáváme špičkové vířivé vany, které splní i ty nejnáročnější představy a požadavky. Záleží jen na Vás, pro kolik lidí vířivou vanu chcete, zda umístíte vířivku ven či do interiéru. Dokonalá ergonomie a design vířivky, příjemná relaxační masáž s blahodárnými účinky, to vše a mnohem víc Vám přinášejí vířivé vany od světového výrobce Hotspring. Koupele ve vířivkách napomáhají k lepšímu prokrvení a následnému kvalitnímu spánku. Výrobce Hotspring má v oboru vířivých van opravdu dlouhou tradici, již 40 let Vám dodává kvalitní výrobky, které naplní i ty nejnáročnější představy.

Luxusní vířivé vany

Nabízíme Vám špičkové americké vířivé vany značky Hotspring s dokonalou ergonomií, nízkou energetickou náročností, příjemnou masáží a až 12 letou zárukou. Luxusní vířivé vany Hotspring obsahují technologii a inovace, které byste u konkurenčních produktů těžko hledali.  Trysky jsou ve vířivkách umístěny tak, aby tlak vody stimuloval hlavní masážní body a odpočinuly si nejen Vaše svaly, ale abyste se zbavili nahromaděného stresového napětí a příjemně zrelaxovali. Stačí jen vybrat ten správný model. Navštivte jeden z největších showroomů vířivých van v České republice a vyzkoušejte si naše skvělé produkty na vlastní kůži.

Katalog
Objednejte si ZDARMA náš tištěný katalog.
Katalóg
contact Kodaňská 1509/73
Praha 10, PSČ 101 00
contact office@beta-wellness.cz
+420 775 508 657
Back to top