array(1) { ["_icl_current_language"]=> string(2) "cs" }
Tahle webová stránka využíva soubory cookie na zlepšení užívatelské zkušenosti a zabezpečení svého efektivního fungovaní. Prohlížením těchto webových stránek souhlasíte s používáním cookies.
Informace
Vířivky Vířivky

Vířivé vany HotSpring

Dodáváme špičkové vířivé vany od největšího amerického výrobce, které splní i ty nejnáročnější představy a požadavky. Záleží jen na Vás, pro kolik lidí vířivou vanu chcete, zda umístíte vířivku ven či do interiéru. Dokonalá ergonomie a design vířivek, příjemná relaxační masáž s blahodárnými účinky, to vše a mnohem víc Vám přinášejí vířivé vany od světového výrobce HotSpring. Koupele ve vířivkách napomáhají k lepšímu prokrvení a následnému kvalitnímu spánku. Výrobce HotSpring má v oboru vířivých van opravdu dlouhou tradici, již více než 40. let Vám dodává kvalitní výrobky.

Luxusní vířivé vany

Nabízíme Vám špičkové americké vířivé vany značky HotSpring s dokonalou ergonomií, nízkou energetickou náročností, příjemnou masáží a až 7. letou zárukou. Luxusní vířivé vany HotSpring obsahují technologie a inovace, které byste u konkurenčních produktů těžko hledali.  Trysky jsou ve vířivkách umístěny tak, aby tlak vody stimuloval hlavní masážní body a odpočinuly si nejen Vaše svaly, ale abyste se zbavili nahromaděného stresového napětí a příjemně se zrelaxovali. Stačí jen vybrat ten správný model. Navštivte jeden z největších showroomů vířivých van v České republice a vyzkoušejte si naše skvělé produkty na vlastní kůži.

Katalog
Objednejte si ZDARMA náš elektronický katalog v pdf.
Katalóg