Vířivé vany HotSpring

Dodáváme špičkové vířivé vany od největšího amerického výrobce, které splní i ty nejnáročnější představy a požadavky. Záleží jen na Vás, pro kolik lidí vířivou vanu chcete, zda umístíte vířivku ven či do interiéru. Dokonalá ergonomie a design vířivek, příjemná relaxační masáž s blahodárnými účinky, to vše a mnohem víc Vám přinášejí vířivé vany od světového výrobce HotSpring. Koupele ve vířivkách napomáhají k lepšímu prokrvení a následnému kvalitnímu spánku. Výrobce HotSpring má v oboru vířivých van opravdu dlouhou tradici, již více než 40. let Vám dodává kvalitní výrobky.

Luxusní vířivé vany

Nabízíme Vám špičkové americké vířivé vany značky HotSpring s dokonalou ergonomií, nízkou energetickou náročností, příjemnou masáží a až 7. letou zárukou. Luxusní vířivé vany HotSpring obsahují technologie a inovace, které byste u konkurenčních produktů těžko hledali. Trysky jsou ve vířivkách umístěny tak, aby tlak vody stimuloval hlavní masážní body a odpočinuly si nejen Vaše svaly, ale abyste se zbavili nahromaděného stresového napětí a příjemně se zrelaxovali. Stačí jen vybrat ten správný model. Navštivte jeden z největších showroomů vířivých van v České republice a vyzkoušejte si naše skvělé produkty na vlastní kůži.

Showroom je opět otevřen! 

Od pondělí 27. dubna je náš showroom znovu otevřen a my tak můžeme fungovat v plném provozu.

Přesto Vás žádáme o dodržování těchto bodů a všech závazných vládních nařízení, kterými chráníme zdraví vaše i našich zaměstnanců.

- Nevstupujte do showroomu, pokud máte příznaky nachlazení nebo chřipky.
- Prosíme o dodržování správných rozestupů min. 2 metry.
- Noste roušku či respirátor, pokud máte k dispozici, případně šátek přes ústa.
- Pokuste se vyhnout dotýkání vybavení na showroomu.

Děkujeme za respektování těchto podmínek, které nám umožní pomalu se vracet k normálnímu provozu. Těšíme se na Vaši návštěvu.
Váš team Spa & Wellness s.r.o.