array(1) { ["_icl_current_language"]=> string(2) "cs" }
Tahle webová stránka využíva soubory cookie na zlepšení užívatelské zkušenosti a zabezpečení svého efektivního fungovaní. Prohlížením těchto webových stránek souhlasíte s používáním cookies.
Informace
Luxusní sauny na klíč Luxusní sauny na klíč

Luxusní sauny na klíč

Sauny

Rádi byste si saunování užívali, kdykoli se Vám zachce? Nechte si od nás navrhnout luxusní saunu na klíč. Přizpůsobíme se téměř jakémukoli prostoru a vytvoříme pro Vás jedinečnou designovou saunu přesně podle Vašich představ.

Sauny od Tima Nakariho

Naše společnost Vám nabízí luxusní finské sauny, infrakabiny, saunové domky a příslušenství k saunám a saunování. Klademe si za cíl dodávat zákazníkům ty nejlepší sauny vyráběné přímo podle přání zákazníka. Dle Vašich představ dodáme saunu o potřebné velikosti, s dostatečným množstvím lehátek, vyrobenou za použití Vámi stanovených vhodných materiálů a vhodným designem, aby Vám sloužila a denně přinášela radost po desítky let. S tím souvisí i naše strategie poskytovat flexibilní služby a snažit se vyhovět všem požadavkům. Nechte vše na nás a my pro Vás rádi připravíme dokonalou luxusní saunu na klíč.

Při budování saun klademe velký důraz na design. Spolu s tradičními službami našim zákazníkům nabízíme důkladné a podnětné know-how. Kromě našich vlastních designérských nápadů neustále spolupracujeme s místními designéry na interiér a architekty, abychom byli schopni zajistit, že váš dokonalý dům bude mít dokonalou saunu.
Timo Nakari Generální ředitel
Katalog
Objednejte si ZDARMA náš elektronický katalog v pdf.
Katalóg