Spa & Wellness

Showroom

Navštivte jeden z největších showroomů vířivých van a saun v České republice. Přes 850m2 výstavní plochy s exkluzivními vířivými vanami HotSpring a saunami od finského designera Timo Nakari.

Ve světě Spa & Wellness Vám můžeme nabídnout široký sortiment kvalitních produktů z oblasti domácího i komerčního wellness vybavení.

V našem showroomu můžete vidět vystavené následující vířivé vany HotSpring: ENVOY NXT, JETSETTER, JETSETTER LX, PRISM, FLAIR, TRIUMPH, ARIA, RELAY. Dále vystavujeme vířivou vanu z ekonomické třídy FREEFLOW SPAS model AZURE. Vířivku SOVEREIGN z řady Highlife a plavací vanu Endless Pools E500 můžete vyzkoušet v našem test centru. SOVEREIGN je vybaven zcela unikátní tryskou Moto-Massage DX a dezinfikován slanou vodou pomocí Fresh Water Salt System. Pro všechny klienty je zde připraveno privátní wellness, jehož součástí je infrakabina, parní box a Original Endless Pools bazén s protiproudem pro kondiční plavání, cvičení a rehabilitaci. V našem showroomu můžete také vidět protiproud Fastlane, který je možné instalovat do jakéhokoliv bazénu. Pro potřeby běžné relaxace dále můžete vyzkoušet čedičový nábytek the[BLACK]series, dále např. Taranis grill, které spojují design, teplo a nástroj na kvalitní přípravu jídla v jeden harmonický celek a mnoho dalšího…

Testovací centrum

Pokud zvažujete koupi vířivé vany, sauny, infrakabiny nebo páry přesvědčte se sami o kvalitě našich produktů. Na vlastní kůži si zde můžete vyzkoušet luxusní americké vířivé vany HOTSPRING. Nebo si můžete zkusit zaplavat v unikátním protiproudu od ENDLESS POOLS. A samozřejmě prohřát své tělo v infrakabině nebo parním boxu, postaveném na míru. Více informací a možnost rezervace získáte na tel:+420 603 583 621.

Showroom je opět otevřen! 

Od pondělí 27. dubna je náš showroom znovu otevřen a my tak můžeme fungovat v plném provozu.

Přesto Vás žádáme o dodržování těchto bodů a všech závazných vládních nařízení, kterými chráníme zdraví vaše i našich zaměstnanců.

- Nevstupujte do showroomu, pokud máte příznaky nachlazení nebo chřipky.
- Prosíme o dodržování správných rozestupů min. 2 metry.
- Noste roušku či respirátor, pokud máte k dispozici, případně šátek přes ústa.
- Pokuste se vyhnout dotýkání vybavení na showroomu.

Děkujeme za respektování těchto podmínek, které nám umožní pomalu se vracet k normálnímu provozu. Těšíme se na Vaši návštěvu.
Váš team Spa & Wellness s.r.o.