array(1) { ["_icl_current_language"]=> string(2) "cs" }
Tahle webová stránka využíva soubory cookie na zlepšení užívatelské zkušenosti a zabezpečení svého efektivního fungovaní. Prohlížením těchto webových stránek souhlasíte s používáním cookies.
Informace
Protiproud do bazénu, bazény s protiproudem Protiproud do bazénu, bazény s protiproudem

Protiproud do bazénu, bazény s protiproudem

CVICENI-VE-VODENechcete jen relaxovat, ale také odpočívat aktivně? Podívejte se na naši nabídku bazénů s protiproudem. Vytvoří v bazénu proud a Vy můžete plavat, aniž byste doplavali na konec bazénu. Proud vody si můžete regulovat. Vlastní bazén už dávno není výsadou těch nejbohatších. A pokud chcete bazén opravdu využít, je pro Vás protiproud ideálním řešením. Protiproud lze zabudovat i do Vašeho stávajícího bazénu.

Fitness v bazénu s protiproudem

I když máte jen malý bazén, můžete si v něm pořádně zaplavat. Protiproud do bazénu simuluje proud řeky. Pohání proud vody a Vy plavete stále na stejném místě. Nemusíte se tak stále otáčet. Díky regulaci a snadné ovladatelnosti proudu si můžete sestavit vlastní tréninkový plán. Síla proudu určuje intenzitu Vašeho plavání. Záleží tak jen na Vás a Vaší momentální náladě, jakou intenzitu protiproudu v bazénu si nastavíte. Protiproud se také užívá při fitness v bazénu. Můžete v bazénu chodit, běhat nebo se jen nechat masírovat. Využijte naplno možnosti Vašeho bazénu.