Protiproud do bazénu, bazény s protiproudem

Nechcete jen relaxovat, ale také odpočívat aktivně? Podívejte se na naši nabídku bazénů s protiproudem. Vytvoří v bazénu proud a Vy můžete plavat, aniž byste doplavali na konec bazénu. Proud vody si můžete regulovat. Vlastní bazén už dávno není výsadou těch nejbohatších. A pokud chcete bazén opravdu využít, je pro Vás protiproud ideálním řešením. Protiproud lze zabudovat i do Vašeho stávajícího bazénu.

Fitness v bazénu s protiproudem

I když máte jen malý bazén, můžete si v něm pořádně zaplavat. Protiproud do bazénu simuluje proud řeky. Pohání proud vody a Vy plavete stále na stejném místě. Nemusíte se tak stále otáčet. Díky regulaci a snadné ovladatelnosti proudu si můžete sestavit vlastní tréninkový plán. Síla proudu určuje intenzitu Vašeho plavání. Záleží tak jen na Vás a Vaší momentální náladě, jakou intenzitu protiproudu v bazénu si nastavíte. Protiproud se také užívá při fitness v bazénu. Můžete v bazénu chodit, běhat nebo se jen nechat masírovat. Využijte naplno možnosti Vašeho bazénu.

Showroom je opět otevřen! 

Od pondělí 27. dubna je náš showroom znovu otevřen a my tak můžeme fungovat v plném provozu.

Přesto Vás žádáme o dodržování těchto bodů a všech závazných vládních nařízení, kterými chráníme zdraví vaše i našich zaměstnanců.

- Nevstupujte do showroomu, pokud máte příznaky nachlazení nebo chřipky.
- Prosíme o dodržování správných rozestupů min. 2 metry.
- Noste roušku či respirátor, pokud máte k dispozici, případně šátek přes ústa.
- Pokuste se vyhnout dotýkání vybavení na showroomu.

Děkujeme za respektování těchto podmínek, které nám umožní pomalu se vracet k normálnímu provozu. Těšíme se na Vaši návštěvu.
Váš team Spa & Wellness s.r.o.