• CZ
Užijte si maximální pohodlí
a relaxaci s vířivkami HotSpring

Dokonalá ergonomie a design vířivek, příjemná relaxační masáž s blahodárnými účinky, to vše a mnohem víc Vám přinášení vířivé vany od světového výrobce HotSpring.

Přejít na vířivky

Vířivé vany

Luxusní vířivky HOTSPRING přinášejí nejmodernější technologie, kvalitu, inovace a komfort s garancí původu MADE IN USA. Spolehlivost, energetická a hydromasážní účinnost, komfort obsluhy a inovace – to všechno jsou vlastnosti vířivých van HOTSPRING.

Vyzkoušejte i Vy vířivé vany od HOTSPRING. Přijďte se podívat do jednoho z největších showroomů v ČR. Rádi Vám všechny modely ukážeme a poradíme, který z modelů splňuje Vaše požadavky. Nedělejte kompromisy, vyberte si opravdu luxusní vířivou vanu.

Zobrazit více

Sauny

Společnost Spa & Wellness Vám nabízí nejen luxusní finské sauny a infrakabiny. V naší nabídce naleznete i saunové domky a doplňky. Při návrhu a výrobě saun spolupracujeme exkluzivně s finským designérem TIMO NAKARI.
Díky tomu můžeme klientům nabídnout špičkovou kvalitu, unikátní design a pětiletou záruku.

Zobrazit více

Endless pools

Udělejte z vašeho zahradního bazénu pomocí protiproudu nekonečnou řeku. Endless Pools se vyznačuje jedinečnými vlastnostmi. Díky propracovaným technologiím si užijete plavání, aniž by Vás proud strhával k jedné straně, jak je tomu u klasických protiproudů.
Protiproud Endless Pools lze snadno regulovat a v případě potřeby i přemísťovat. Bazén s Endless Pools protiproudem Vám přináší opravdu mnoho výhod a možností.

Zobrazit více

Kdo jsme?

Spa & Wellness je evropský prodejce luxusních vířivek, saun, infrakabin a parních kabin pro vaše SPA a WELLNESS. Jako největší evropský prodejce americké společnosti HOTSPRING, saun a infrakabin od finského designera TIMO NAKARI jsme schopni nabídnout vířivé vany prvotřídní kvality, designu a luxusu pro všechny své zákazníky.

Zobrazit více

Realizace

Rádi by jste u nás objednali vířivku, saunu nebo Endless pool? Jste na pochybách?
Třeba Vás přesvědčíme některými našimi realizacemi.