TRI-X keramické filtry

Patentovaný čistící systém pro křišťálově čistou a průzračnou vodu. Abyste si svou vířivku a regeneraci pořádně užili, je čistá voda nezbytností. Využijte inovovaný systém péče pomocí exkluzivních keramických filtrů Tri-X® a s čistotou vody nebudete mít téměř žádné starosti!

Pouze vířivé vany HIGHLIFE nabízejí 100% filtr no-bypass a efektivní filtraci s filtrem Tri-X®. Filtr Tri-X® můžete velmi snadno vyčistit v myčce. Počet filtrů je přizpůsoben výkonu tryskových čerpadel tak, aby byla zajištěna vyvážená filtrace. Veškerá voda prochází filtrem, i když jsou trysky zapnuté.
Aby byla péče o vodu kompletní a voda stále křišťálově čistá, je ve všech modelech řady HIGHLIFE ještě systém Ever Fresh®. Tento systém dále usnadňuje čištění a minimalizuje spotřebu dezinfekčních prostředků.

Aby voda ve vaší vířivce byla stále jasná a průzračná HotSpring® vyvinul speciální keramické Tri-X filtry. Tyto filtry mají daleko lepší filtrační schopnosti než klasické kartušové filtry, a také větší filtrační plochu. Periodu čištění filtrů určuje frekvence a délka používání vířivky, stejně jako počet osob, které jí využívají. Častější a intenzivnější používání vyžaduje častější čištění filtrů.

TRI-X keramické filtry:

* Prodloužená životnost 3 – 5 let
* Speciální antibakteriální keramické vlákna
* Dvojnásobná filtrační plocha 50Sq
* Revoluční filtrační 3D systém
* Povrchová úprava Nano technologie
* Možnost čištění filtrů v myčce na nádobí (hloubkové čistění)
* Filter Cleaner (HotSpring® čištící přípravky)
* Snadná výměna FilterCap®
* MADE IN USA

Vyzkoušejte kvalitu TRI-X keramických filtrů na vlastní kůži a začněte si Vaši vířivou vanu užívat v křišťálově čisté vodě!

 

Showroom je opět otevřen! 

Od pondělí 27. dubna je náš showroom znovu otevřen a my tak můžeme fungovat v plném provozu.

Přesto Vás žádáme o dodržování těchto bodů a všech závazných vládních nařízení, kterými chráníme zdraví vaše i našich zaměstnanců.

- Nevstupujte do showroomu, pokud máte příznaky nachlazení nebo chřipky.
- Prosíme o dodržování správných rozestupů min. 2 metry.
- Noste roušku či respirátor, pokud máte k dispozici, případně šátek přes ústa.
- Pokuste se vyhnout dotýkání vybavení na showroomu.

Děkujeme za respektování těchto podmínek, které nám umožní pomalu se vracet k normálnímu provozu. Těšíme se na Vaši návštěvu.
Váš team Spa & Wellness s.r.o.