RecSport R200 Plavací vana řady RecSport Recreation System

Výběr opláštění / Dark Mocha

Alpine White / Výběr skeletu

RecSport Recreation System R200

 • Počet osob: 5
 • Rozměry (DxŠxV): 366 x 226 x 127 cm
 • Hmotnost: 837/ 6680 kg
 • Zobrazit technický list
 • Zdravý život není jenom o fyzičce

  Plavání za východu slunce, nebo aquatic fitness system skvěle vyčistí mysl a dá vám přesvědčení, že nadcházející den je plný neomezených možností. Získat tento pocit každý den je možné díky zcela novým zařízením RECSPORT™ RECREATION SYSTEM R200 od tvůrců Endless Pools.

  R200 spojuje možnosti plavání a cvičení v soukromí vašeho domova s propracovaným designem, který dělá z RECSPORT™ RECREATION SYSTEM vlastní fitness třídu.

  Stejně jako u modelové řady E a X můžete R200 doplnit dalšími tréninkovými pomůckami v podobě veslařského trenažéru, plaveckého úvazku, který vylepšuje stabilitu a pomáhá udržovat tělo při plavání uprostřed proudu vody a zrcadla na dno pro dokonalou kontrolu plaveckého stylu.

  Skvělý zážitek z uvedených aktivit doplní volitelný hudební systém vybavený osmi reproduktory a subwooferem s přenosem Bluetooth.

  Další volitelnou vychytávkou je Wifi-modul, který slouží k ovládání zařízení prostřednictví aplikace v chytrých telefonech, tabletech atd. a to v rámci místní, nebo celosvětové sítě.

  Mám nezávazný zájem

  Showroom je opět otevřen! 

  Od pondělí 27. dubna je náš showroom znovu otevřen a my tak můžeme fungovat v plném provozu.

  Přesto Vás žádáme o dodržování těchto bodů a všech závazných vládních nařízení, kterými chráníme zdraví vaše i našich zaměstnanců.

  - Nevstupujte do showroomu, pokud máte příznaky nachlazení nebo chřipky.
  - Prosíme o dodržování správných rozestupů min. 2 metry.
  - Noste roušku či respirátor, pokud máte k dispozici, případně šátek přes ústa.
  - Pokuste se vyhnout dotýkání vybavení na showroomu.

  Děkujeme za respektování těchto podmínek, které nám umožní pomalu se vracet k normálnímu provozu. Těšíme se na Vaši návštěvu.
  Váš team Spa & Wellness s.r.o.