Endless Pools E550 Plavací vana řady Endless Pools Fitness System

Výběr opláštění / Dark Mocha

Alpine White / Výběr skeletu

Endless Pools Fitness System E550

 • Počet osob: rohové stojací
 • Rozměry (DxŠxV): 458 x 239 x 147 cm
 • Hmotnost: 1669/ 11600 kg
 • Zobrazit technický list
 • E550 to je lepší zážitek z plavání a cvičení

  U nejnovější plavací vany Endless pools E550 dostanete více prostoru pro domácí trénink celého vašeho těla. E550 nemá sezení, díky tomu je prostor pro cvičení větší.

  E550 je vylepšená verze naší úspěšné E500. Větší prostor zlepšuje průtok vody, tím pádem jsou zajištěny daleko menší turbulence při plavání.

  Stejně jako model E500 i E550 využívá patentovaný Endless pools protiproud. Užijete si nejlepšího plavání, jakého s jinou vanou nemůžete docílit. E550 nabízí mimo sportovního zážitku i dokonalou relaxaci, díky 23. hydromasážním tryskám umístěným ve výšce zad.

  Co skutečně odlišuje model E550 oproti konkurenci je rozšířený prostor, který zaručí, že si komfortně zaplavou i vyšší plavci. Pro zvětšení vnitřního prostoru jsme odstranili hydromasážní sedátka a díky tomu dosáhli vnitřní šíře vany 2.39 metru.

  Intenzitu protiproudu si můžete jednoduše upravit podle své fyzické zdatnosti, ať už jste dítě, nebo profesionální plavec. Díky intenzitě odporu protiproudu plynule zvyšujete účinnost vašich cvičení ve vodě.

  Volitelná výbava v podobě běžeckého pásu zajištuje ještě komplexnější cvičení celého těla.

  Endless Pools Fitness System

  Rovnoměrný proud vody poháněný jednotkou Swim Machine je ideální pro získání a udržení skvělé plavecké kondice.
  Téměř 30. let zkušeností a více něž 20 000 spokojených majitelů po celém světě, jsou skvělou vizitkou našeho produktu.
  Přidejte se k nim i Vy.

  Fitness Systems je vířivka a bazén s protiproudem

  Díky promyšleným funkcím a konstrukci nabízí Endless Pools Fitness Systems špičkový nástroj vhodný pro cvičení, relaxaci a rehabilitaci, které běžné swimspa nemají.
  Modely Fitness Systems jsou určeny pro intenzivní sportovní trénink – plavání, nebo běh a jsou vhodné pro každého s aktivním životním stylem, stejně tak i pro skvělou relaxaci každý den.

  Mám nezávazný zájem