Swim Cross X200 Plavací vana řady SwimCross Exercise System

Výběr opláštění / Dark Mocha

Alpine White / Výběr skeletu

Swim Cross Exercise System X200

 • Počet osob: 3
 • Rozměry (DxŠxV): 366 x 226 x 126 cm
 • Hmotnost: 1020/ 6400 kg
 • Zobrazit technický list
 • Představte si den, který začínáte s dobrým pocitem

  Plavání za východu slunce, nebo aquatic fitness system skvěle vyčistí mysl a dá vám přesvědčení, že nadcházející den je plný neomezených možností. Získat tento pocit každý den je možné díky zcela novým zařízením SwimCross Exercise System od tvůrců Endless Pools®.

  X200 spojuje možnosti plavání a cvičení v soukromí vašeho domova s propracovaným designem, který dělá ze SwimCross Exercise Systems vlastní fitness třídu.

  Stejně jako u modelové řady E můžete Swim Cross Exerscise X200 doplnit dalšími tréninkovými pomůckami v podobě veslařského trenažéru, plaveckého úvazku, který vylepšuje stabilitu a pomáhá udržovat tělo při plavání uprostřed proudu vody a zrcadla na dno pro dokonalou kontrolu plaveckého stylu.

  Skvělý zážitek z uvedených aktivit doplní volitelný hudební systém vybavený osmi reproduktory a subwooferem s přenosem Bluetooth®.

  Další volitelnou vychytávkou je Wifi-modul, který slouží k ovládání zařízení prostřednictví aplikace v chytrých telefonech, tabletech atd., a to v rámci místní, nebo celosvětové sítě.

  Mám nezávazný zájem