Volná místa

Máte zájem u nás pracovat? Třeba hledáme právě Vás!

Servisní technik vířivých van

Co vás čeká:

Jste bez zkušeností a chcete začít budovat svou kariéru? Láká vás práce v malé firmě? Staňte se součástí našeho týmu, který řeší  mj. servisní požadavky stálých klientů a plánuje výjezdy servisních techniků.

Popis pracovní činnosti:

– Kontakt s klienty – příchozí i odchozí hovory – poskytování informací o našich produktech a následné hledání nejvýhodnějšího řešení pro klienta
– Servis a údržba vířivých van a bazénů s protiproudem
– Zodpovídání dotazů a řešení případných reklamací či nesrovnalostí
– Administrativní činnosti související se zajištěním servisních prací

Požadujeme:

– SŠ vzdělání
– §50 nutností
– Přátelská a proklientsky orientovaná osobnost
– Uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
– Orientace na cíl a dosažení výsledků, samostatnost, trpělivost
– Praxe v komunikaci po telefonu výhodou, nikoliv však podmínkou (vše, co budete pro práci potřebovat, vás rádi naučíme)
– Řidičský průkaz skupiny B
– Práce s PC
– Časová flexibilita

Nabízíme:

– Zajímavou práci v pohodovém pracovním kolektivu
– Profesní rozvoj a získávání nových zkušeností
– Pracovní příležitost pro absolventy, kteří chtějí začít budovat svou kariéru
– Možnost dalšího vzdělávání v oboru
– Zajímavé zaměstnanecké výhody – využití wellness testovacího centra zdarma
– Zázemí dynamicky se rozvíjející společnosti

V případě zájmu Vás prosím o zaslání životopisu na email: office@virivkysauny.cz

Asistent/ asistentka do showroomu s vířivými vanami

Náplň práce

– Zodpovědnost za chod recepce
– Podpora obchodního oddělení
– Dohled nad dodržováním termínů
– Příprava a obstarávání podkladů a dokumentů
– Vyřizování objednávek eshopu
– Péče o návštěvy
– Aktualizace dat
– Evidence firemní koresponcence
– Kopírování, tisk, vyřizování emailů

Nabízíme

– Dobré platové ohodnocení s motivační složkou
– Firemní telefon s možností soukromého využití
– Práci v menším kolektivu a klidném prostředí
– Možnost využití luxusních vířivých van, bazénu s protiproudem a infrakabiny zdarma

Místo výkonu práce

Spa & Wellness s.r.o.,
Kodaňská 73, Praha 10