FreshWater Salt System™

Eliminuje Vaše starosti s udržováním čisté a kvalitně dezinfikované vody ve vířivkách po celý rok. Tento unikátní systém automaticky generuje chlor, takže budete trávit méně času měřením a přidáváním chemikálií. Tento unikátní systém usnadňuje provoz vířivek tím, že odstraňuje nečistoty a řeší mnohé komplikace s údržbou vody.

FreshWater™ Salt System definuje:

  1. Více přírodní pocit z vody – bez svědění, suché kůže, nebo červených očí
  2. Bylo přidáno méně chemikálií a žádné drsné pachy
  3. Jednoduchá péče o vodu znamená více času na relaxaci
  4. Úspora vody a jednoduchá výměna kazet v balení na 1. rok *

JAK TO FUNGUJE

Jedinečná, patentovaná technologie činí ze systému FreshWater™ Salt System nejlepší systém slané vody pro vířivé vany. Titanová kazeta vytváří chlor ze soli, aby dezinfikovala lázeňskou vodu. Pomocí ovládacího panelu jednoduše nastavíte úroveň systému, potřebnou k čištění vody.

Ovládací panel vás vyzve ke kontrole vody pomocí testovacího proužku každých 10 dní a v případě potřeby systém upravíte. Prostřednictvím ovládacího panelu také zjistíte, kdy systém potřebuje pozornost a instruuje vás, jaké kroky v dané chvíli podniknout. Je to tak snadné. Jednorázová náplň nevyžaduje žádnou údržbu a její životnost je čtyři měsíce. S pouhými třemi výměnami kazet(obsah jednoho balení) zůstane voda čerstvá po celý rok.

S méně přísadami a méně chemikáliemi zůstává lázeňská voda déle čistší. FreshWater™ Salt System tedy šetří čas údržby, vodu a také Vaše peníze.

* Životnost vody ve vířivkách ovlivňuje mnoho faktorů jako je např. tvrdost vody, použitá chemie, místo použití, dodržování hygieny před relaxací..atd. Když budou tyto faktory zohledněny a voda pravidelně kontrolována, FreshWater™ Salt System Vám zajistí průzračně čistou vodu po celý rok.