Swim Cross X500 Plavací vana řady SwimCross Exercise System

Výběr opláštění / Dark Mocha

Alpine White / Výběr skeletu

Swim Cross Exercise System X500

 • Počet osob: 3
 • Rozměry (DxŠxV): 458 x 226 x 132 cm
 • Hmotnost: 1230/ 8260 kg
 • Zobrazit technický list
 • Wellness přesně tak, jak potřebujete

  Nic není více osvěžující a nedodá tolik energie, jako plavání nebo cvičení aquatic fitness v soukromí a pohodlí domova. Endless Pools®, tvůrci SwimCrossTM Exercise Systems, vám představují X500.

  Velké X500 bylo navrženo nejen pro vizuální efekt, ale i pro všechny úrovně uživatelů tak, aby každému umožnilo veškerou pohybovou aktivitu. Svojí velkorysou plochou pro plavání a cvičení aquatic fitness, spolu se snadným vstupem a variabilním systémem trysek protiproudu, dodá X500 domácímu wellness zcela novou úroveň. Nastal čas začlenit aktivní cvičení do svého života.

  Stejně jako u modelové řady E můžete Swim Cross Exerscise X500 doplnit dalšími tréninkovými pomůckami v podobě veslařského trenažéru, plaveckého úvazku, který vylepšuje stabilitu a pomáhá udržovat tělo při plavání uprostřed proudu vody a zrcadla na dno pro dokonalou kontrolu plaveckého stylu.

  Skvělý zážitek z uvedených aktivit doplní volitelný hudební systém vybavený osmi reproduktory a subwooferem s přenosem Bluetooth®.

  Další volitelnou vychytávkou je Wifi-modul, který slouží k ovládání zařízení prostřednictví aplikace v chytrých telefonech, tabletech atd., a to v rámci místní, nebo celosvětové sítě.

  Mám nezávazný zájem