Swim Cross X2000 Plavací vana řady SwimCross Exercise System

Výběr opláštění / Dark Mocha

Alpine White / Výběr skeletu

Swim Cross Exercise System X2000

 • Počet osob: 4
 • Rozměry (DxŠxV): 610 x 226 x 147 cm
 • Hmotnost: 1570/ 11255 kg
 • Zobrazit technický list
 • Nikdy nedělejte v relaxaci kompromisy

  Toužíte po jedinečném swim spa pro plavání, cvičení aquatic fitness a relaxaci ve vířivce v soukromí a pohodlí domova. Endless Pools®, tvůrci SwimCross™ Exercise Systems, vám představují nový model X2000.

  Velké X2000 bylo navrženo pro všechny úrovně uživatelů tak, aby každému umožnilo veškerou pohybovou aktivitu spojenou s relaxací. Svojí velkorysou plochou pro plavání a cvičení aquatic fitness, spolu se snadným vstupem a variabilním systémem trysek protiproudu, dodá X2000 domácímu wellness zcela novou úroveň. Relaxace v oddělené vířivce pak uspokojí i ty nejnáročnější uživatele.

  Stejně jako u modelové řady E můžete Swim Cross Exercise X2000 doplnit dalšími tréninkovými pomůckami v podobě veslařského trenažéru, plaveckého úvazku, který vylepšuje stabilitu a pomáhá udržovat tělo při plavání uprostřed proudu vody a zrcadla na dno pro dokonalou kontrolu plaveckého stylu.

  Skvělý zážitek z uvedených aktivit doplní volitelný hudební systém vybavený osmi reproduktory a subwooferem s přenosem Bluetooth®.

  Další volitelnou vychytávkou je Wifi-modul, který slouží k ovládání zařízení prostřednictví aplikace v chytrých telefonech, tabletech atd., a to v rámci místní, nebo celosvětové sítě.

  Mám nezávazný zájem