Domácí finské sauny

Jste milovníkem saunování a zvažujete stavbu vlastní domácí finské sauny? Rádi Vám poradíme s výběrem sauny, která bude nejen dobře zapadat do určeného prostoru, ale také splňovat všechny Vaše požadavky. V současnosti se pod pojmem finské sauny rozumí sauna, kde se teplota pohybuje v rozmezí 90 – 120 °C. Vytápění sauny je zajišťováno ve většině případů elektrickými kamny, které jsou vyplněny lávovými kameny. Naše společnost dodává kvalitní domácí finské sauny na míru. Hodí se téměř do jakéhokoli prostoru, nejsou energeticky náročné a přinášejí Vám opravdový komfort pro dokonalou relaxaci duše i těla.

Finské sauny na míru

Pro náročnější klienty jsou vždy nejlepší volbou luxusní finské sauny přímo na míru. Podle Vašich požadavků realizujeme sauny včetně designových doplňků, v potřebné velikosti a v takovém provedení, které bude ladit s okolními prostory sauny. Jsme specialisty na sauny, saunové domky a příslušenství. Věnujeme se tomuto oboru velmi dlouhou dobu a máme zde velmi bohaté zkušenosti. Neustále naši nabídku vylepšujeme a rozšiřujeme. Sledujeme trendy a inovace, spolupracujeme s předními architekty a designéry. Nic pro nás není nemožné. Sauna bude místem, kde budete rádi relaxovat, trávit svůj volný čas a zároveň bude chloubou Vašeho domova.

Pokud máte jakékoli dotazy, chcete si nechat zhotovit finskou saunu na míru nebo nechat vyrobit jenom doplňky, obraťte se na nás. Rádi Vám poradíme, zaměříme prostory a navrhneme řešení přesně podle Vašich představ.

Showroom je opět otevřen! 

Od pondělí 27. dubna je náš showroom znovu otevřen a my tak můžeme fungovat v plném provozu.

Přesto Vás žádáme o dodržování těchto bodů a všech závazných vládních nařízení, kterými chráníme zdraví vaše i našich zaměstnanců.

- Nevstupujte do showroomu, pokud máte příznaky nachlazení nebo chřipky.
- Prosíme o dodržování správných rozestupů min. 2 metry.
- Noste roušku či respirátor, pokud máte k dispozici, případně šátek přes ústa.
- Pokuste se vyhnout dotýkání vybavení na showroomu.

Děkujeme za respektování těchto podmínek, které nám umožní pomalu se vracet k normálnímu provozu. Těšíme se na Vaši návštěvu.
Váš team Spa & Wellness s.r.o.