Domácí finské sauny

Jste milovníkem saunování a zvažujete stavbu vlastní domácí finské sauny? Rádi Vám poradíme s výběrem sauny, která bude nejen dobře zapadat do určeného prostoru, ale také splňovat všechny Vaše požadavky. V současnosti se pod pojmem finské sauny rozumí sauna, kde se teplota pohybuje v rozmezí 90 – 120 °C. Vytápění sauny je zajišťováno ve většině případů elektrickými kamny, které jsou vyplněny lávovými kameny. Naše společnost dodává kvalitní domácí finské sauny na míru. Hodí se téměř do jakéhokoli prostoru, nejsou energeticky náročné a přinášejí Vám opravdový komfort pro dokonalou relaxaci duše i těla.

Finské sauny na míru

Pro náročnější klienty jsou vždy nejlepší volbou luxusní finské sauny přímo na míru. Podle Vašich požadavků realizujeme sauny včetně designových doplňků, v potřebné velikosti a v takovém provedení, které bude ladit s okolními prostory sauny. Jsme specialisty na sauny, saunové domky a příslušenství. Věnujeme se tomuto oboru velmi dlouhou dobu a máme zde velmi bohaté zkušenosti. Neustále naši nabídku vylepšujeme a rozšiřujeme. Sledujeme trendy a inovace, spolupracujeme s předními architekty a designéry. Nic pro nás není nemožné. Sauna bude místem, kde budete rádi relaxovat, trávit svůj volný čas a zároveň bude chloubou Vašeho domova.

Pokud máte jakékoli dotazy, chcete si nechat zhotovit finskou saunu na míru nebo nechat vyrobit jenom doplňky, obraťte se na nás. Rádi Vám poradíme, zaměříme prostory a navrhneme řešení přesně podle Vašich představ.