Aktuality

Zpráva ze světa

1,5 Milionů vyrobených vířivek!

Vážení klienti, obchodní přátelé,

náš tým slaví významný milník. Watkins Wellness vyrobila již více než 1,5 milionu vířivých van! Tento bezkonkurenční úspěch patří samozřejmě 2500 zaměstnancům Watkins Wellness a více než 1000 maloobchodníkům v 50 různých státech a více než 70 zemích, kteří trvale poskytují dokonalost našich produktů a služeb.

Níže je výňatek prezidenta společnosti z obchodní zprávy zveřejněné 18. prosince 2019.

Naše společnost je odhodlána k inovacím, přináší jedinečná a přesvědčivá wellness řešení lidem z celého světa. Pomáhá jim relaxovat, spojovat se s bližními a žít zdravější a šťastnější životy. Všichni v našem týmu jsou tímto milníkem nadšeni kvůli radosti, zdraví a uzdravení, které jsme dokázali zajistit mnoha lidem.. Steve Hammock, prezident společnosti Watkins Wellness.

Watkins Wellness, založená v roce 1977 ve městě Vista v Kalifornii se věnuje propagací wellness produktů. Pomáhá lidem, kteří žijí aktivní životní styl a chtějí žít zdravější a šťastnější život. Rostoucí portfolio společnosti zaručí více cest k wellnessu. Záleží však na klientovi zda hledá místo pro zlepšení fyzické, duševní a emocionální pohody nebo prostředí pro odpočinek a relaxaci s přáteli. Společnost Watkins Wellness vyvinula to nejlepší ve své třídě. Watkins Wellness je dceřinou společností Masco Cororation (NYSE: MAS) a také firmy Fortune 500, jejíž produkty zahrnutí např. Behr®, Delta® a nebo Hansgrohe®.

Showroom je opět otevřen! 

Od pondělí 27. dubna je náš showroom znovu otevřen a my tak můžeme fungovat v plném provozu.

Přesto Vás žádáme o dodržování těchto bodů a všech závazných vládních nařízení, kterými chráníme zdraví vaše i našich zaměstnanců.

- Nevstupujte do showroomu, pokud máte příznaky nachlazení nebo chřipky.
- Prosíme o dodržování správných rozestupů min. 2 metry.
- Noste roušku či respirátor, pokud máte k dispozici, případně šátek přes ústa.
- Pokuste se vyhnout dotýkání vybavení na showroomu.

Děkujeme za respektování těchto podmínek, které nám umožní pomalu se vracet k normálnímu provozu. Těšíme se na Vaši návštěvu.
Váš team Spa & Wellness s.r.o.