array(1) { ["_icl_current_language"]=> string(2) "cs" }
Tahle webová stránka využíva soubory cookie na zlepšení užívatelské zkušenosti a zabezpečení svého efektivního fungovaní. Prohlížením těchto webových stránek souhlasíte s používáním cookies.
Informace

VÍŘIVÁ VANA VANGUARD

Vířivá vana HotSpring VANGUARD je energeticky extrémně úsporná, a přitom Vám poskytne veškerý možný dostupný komfort. Nádherný design samotné vířivky a průzračně čistá voda zlákají každého. Dopřejte si luxus, který Vám zpestří jakýkoli všední den. Pořízením vířivé vany si nezajistíte pouze možnost relaxace a regenerace přímo u Vás doma, ale budete se těšit na příjemné chvilky v přítomnosti těch, které máte nejraději.

HotSpring VANGUARD

je vybavena tryskou Moto-Massage® i tryskou Moto-Massage® DX, z nichž každá je doplněna tryskovým systémem Quartet®. Masáž zad, ramen a krku je tedy komplexní a sami ucítíte, jak je efektivní. Ve vířivce jsou pohodlná sedadla se stylovými opěrkami na ramena. Tento model navíc disponuje vodním prvkem SoothingStream®, který obsahuje dvanáct pulzujících rotačních trysek, které Vám poskytnou důkladnou masáž horní části zad a ramen. Hledáte-li vířivou vanu s nízkou energetickou náročností, je pro Vás model VANGUARD skvělou volbou.

Masážní prostory
6
Rozměry DxŠxV (cm)
221 x 221 x 91
Vlastní hmotnost (kg)
370
Objem vody (litry)
1275
Fresh Water Salt System
volitelně
Masážní čerpadla
2
Osobní řídicí systém
IQ 2020®
Masážní voliče
Displej, manuální
Audio systém
Systém osvětlení
Luminescence®
Pumpy masážní část
Wavemaster®8000/9200 - 2.0HP a 4.0HP/2.5HP a 5.2HP
Topení
No-Fault®, 4000W/230V
24h Cirkulační pumpa
SilentFlo 5000®
Filtrace
Tri-X® filtr
Ozón
FreshWater® III Corona Discharge
Plná izolace
Ano