array(1) { ["_icl_current_language"]=> string(2) "cs" }
Tahle webová stránka využíva soubory cookie na zlepšení užívatelské zkušenosti a zabezpečení svého efektivního fungovaní. Prohlížením těchto webových stránek souhlasíte s používáním cookies.
Informace

VÍŘIVÁ VANA TRIUMPH

Elegantní design a sofistikovanost modelové řady HighLife představena v kompaktním rozměru. Udělejte si chvíli sami pro sebe a pro své nejbližší, ponořte se do teplé lázně a vychutnávejte příjemné chvilky relaxace.

HotSpring® TRIUMPH

je určena pro jednoho až čtyři uživatele. I když je menší, stále Vám poskytuje kompletní komfort hydromasáže. Lůžko je vybaveno patentovanou tryskou Moto-Massage® DX pro vertikální masáž Vašich zad, tryskami Precision® pro váš krk a ramena a tryskou JetStream® pro vaše nohy. Dva systémy Jet-Cluster™ v této vířivce poskytují další hydromasážní možnosti. Nechte se hýčkat, odpočívejte a relaxujte ve Vaší vířivé vaně. Dokonalé provedení, jednoduché ovládání pomocí přenosného barevného LCD displeje, krásná atmosféra utvářená čtyřzónovým barevným osvětlením Luminescence®, to vše Vám pomůže, abyste se kdykoliv příjemně uvolnili.

Masážní prostory
4
Rozměry DxŠxV (cm)
236 x 188 x 84
Vlastní hmotnost (kg)
240
Objem vody (litry)
1275
Fresh Water Salt System
Volitelně
Masážní čerpadla
1
Osobní řídicí systém
IQ 2020®
Masážní voliče
Displej, manuální
Audio systém
Volitelně
Systém osvětlení
Luminescence®
Pumpy masážní část
Wavemaster™ 9000 - 2.5 HP, 5.2 HP
Topení
No-Fault®, 6000W/230V
24h Cirkulační pumpa
SilentFlo 5000®
Filtrace
Vrchem plněné filtry
Ozón
FreshWater® III Corona Discharge
Plná izolace
Ano