array(1) { ["_icl_current_language"]=> string(2) "cs" }
Tahle webová stránka využíva soubory cookie na zlepšení užívatelské zkušenosti a zabezpečení svého efektivního fungovaní. Prohlížením těchto webových stránek souhlasíte s používáním cookies.
Informace

SwimCross Exercise Systems X500

Wellness přesně tak, jak potřebujete

Nic není více osvěžující a nedodá tolik energie, jako plavání nebo cvičení aquatic fitness v soukromí a pohodlí domova. Endless Pools®, tvůrci SwimCrossTM Exercise Systems, vám představují X500.

 

Velké X500 bylo navrženo nejen pro vizuální efekt, ale i pro všechny úrovně uživatelů tak, aby každému umožnilo veškerou pohybovou aktivitu. Svojí velkorysou plochou pro plavání a cvičení aquatic fitness, spolu se snadným vstupem a variabilním systémem trysek protiproudu, dodá X500 domácímu wellness zcela novou úroveň. Nastal čas začlenit aktivní cvičení do svého života.

Stejně jako u modelové řady E můžete Swim Cross Exerscise X500 doplnit dalšími tréninkovými pomůckami v podobě veslařského trenažéru, plaveckého úvazku, který vylepšuje stabilitu a pomáhá udržovat tělo při plavání uprostřed proudu vody a zrcadla na dno pro dokonalou kontrolu plaveckého stylu.

Skvělý zážitek z uvedených aktivit doplní volitelný hudební systém vybavený osmi reproduktory a subwooferem s přenosem Bluetooth®.

Další volitelnou vychytávkou je Wifi-modul, který slouží k ovládání zařízení prostřednictví aplikace v chytrých telefonech, tabletech atd., a to v rámci místní, nebo celosvětové sítě.

Masážní prostory
3 sedadla, 27 trysek
Rozměry DxŠxV (cm)
458 x 226 x 132
Vlastní hmotnost (kg)
1 230/8 260
Objem vody (litry)
6 250
Fresh Water Salt System
NE
Masážní čerpadla
1x 2.5HP
Osobní řídicí systém
LCD ovládací panel
Masážní voliče
LCD ovládací panel, volitelné vzdálené ovládání a monitoring
Audio systém
integrovaný systém s přenosem Bluetooth jako volitelný doplněk
Systém osvětlení
vícebarevné 16 LED vnitřní osvětlení
Pumpy masážní část
2x 2,5 HP
Topení
3kW
24h Cirkulační pumpa
24. hodinová cirkulace
Filtrace
programová filtrace 18m²
Ozón
UVC ozonátor
Plná izolace
Ano