array(1) { ["_icl_current_language"]=> string(2) "cs" }
Tahle webová stránka využíva soubory cookie na zlepšení užívatelské zkušenosti a zabezpečení svého efektivního fungovaní. Prohlížením těchto webových stránek souhlasíte s používáním cookies.
Informace

SwimCross Exercise Systems X2000

Nikdy nedělejte v relaxaci kompromisy

Toužíte po jedinečném swim spa pro plavání, cvičení aquatic fitness a relaxaci ve vířivce v soukromí a pohodlí domova. Endless Pools®, tvůrci SwimCross™ Exercise Systems, vám představují nový model X2000.

Velké X2000 bylo navrženo pro všechny úrovně uživatelů tak, aby každému umožnilo veškerou pohybovou aktivitu spojenou s relaxací. Svojí velkorysou plochou pro plavání a cvičení aquatic fitness, spolu se snadným vstupem a variabilním systémem trysek protiproudu, dodá X2000 domácímu wellness zcela novou úroveň. Relaxace v oddělené vířivce pak uspokojí i ty nejnáročnější uživatele.

Stejně jako u modelové řady E můžete Swim Cross Exerscise X2000 doplnit dalšími tréninkovými pomůckami v podobě veslařského trenažéru, plaveckého úvazku, který vylepšuje stabilitu a pomáhá udržovat tělo při plavání uprostřed proudu vody a zrcadla na dno pro dokonalou kontrolu plaveckého stylu.

Skvělý zážitek z uvedených aktivit doplní volitelný hudební systém vybavený osmi reproduktory a subwooferem s přenosem Bluetooth®.

Další volitelnou vychytávkou je Wifi-modul, který slouží k ovládání zařízení prostřednictví aplikace v chytrých telefonech, tabletech atd., a to v rámci místní, nebo celosvětové sítě.

Masážní prostory
4. sedadla, 34. trysek
Rozměry DxŠxV (cm)
610 x 226 x 147
Vlastní hmotnost (kg)
1 570/11 255
Objem vody (litry)
7 570/1 325
Fresh Water Salt System
NE
Masážní čerpadla
1x 2.5HP
Osobní řídicí systém
LCD ovládací panel, volitelné vzdálené ovládání a monitoring
Masážní voliče
LCD ovládací panel
Audio systém
integrovaný systém s přenosem Bluetooth jako volitelný doplněk
Systém osvětlení
vícebarevné 26 LED vnitřní osvětlení, venkovní lišta
Pumpy masážní část
2x 2,5 HP
Topení
2x 3kW
24h Cirkulační pumpa
24. hodinová cirkulace
Filtrace
18 m² plavecká část, 5 m² vířivka
Ozón
UVC + CD ozonátor
Plná izolace
Ano