array(1) { ["_icl_current_language"]=> string(2) "cs" }
Tahle webová stránka využíva soubory cookie na zlepšení užívatelské zkušenosti a zabezpečení svého efektivního fungovaní. Prohlížením těchto webových stránek souhlasíte s používáním cookies.
Informace

Swim Cross Exercise X200

Představte si den, který začínáte s dobrým pocitem

Plavání za východu slunce, nebo aquatic fitness system skvěle vyčistí mysl a dá vám přesvědčení, že nadcházející den je plný neomezených možností. Získat tento pocit každý den je možné díky zcela novým zařízením SwimCross Exercise System od tvůrců Endless Pools®.

X200 spojuje možnosti plavání a cvičení v soukromí vašeho domova s propracovaným designem, který dělá ze SwimCross Exercise Systems vlastní fitness třídu.

Stejně jako u modelové řady E můžete Swim Cross Exerscise X200 doplnit dalšími tréninkovými pomůckami v podobě veslařského trenažéru, plaveckého úvazku, který vylepšuje stabilitu a pomáhá udržovat tělo při plavání uprostřed proudu vody a zrcadla na dno pro dokonalou kontrolu plaveckého stylu.

Skvělý zážitek z uvedených aktivit doplní volitelný hudební systém vybavený osmi reproduktory a subwooferem s přenosem Bluetooth®.

Další volitelnou vychytávkou je Wifi-modul, který slouží k ovládání zařízení prostřednictví aplikace v chytrých telefonech, tabletech atd., a to v rámci místní, nebo celosvětové sítě.

Masážní prostory
3
Rozměry DxŠxV (cm)
366 x 226 x 127
Vlastní hmotnost (kg)
1020/6400
Objem vody (litry)
4580
Fresh Water Salt System
NE
Masážní čerpadla
2x 2.5HP
Osobní řídicí systém
LCD ovládací panel, volitelné vzdálené ovládání a monitoring
Masážní voliče
LCD ovládací panel
Audio systém
Integrovaný systém s přenosem Bluetooth jako volitelný doplněk
Systém osvětlení
Vícebarevné 15 LED vnitřní osvětlení
Pumpy masážní část
1x 2.5HP
Topení
3kW
24h Cirkulační pumpa
24. hodinová cirkulace
Filtrace
Programová filtrace 9 m²
Ozón
UVC ozonátor
Plná izolace
Ano