array(1) { ["_icl_current_language"]=> string(2) "sk" }
Tahle webová stránka využíva soubory cookie na zlepšení užívatelské zkušenosti a zabezpečení svého efektivního fungovaní. Prohlížením těchto webových stránek souhlasíte s používáním cookies.
Informace
Beta wellness Beta wellness

Beta wellness

Navštivte jeden z největších Showroomů vířivých van a saun v České republice. Přes 500 m2 výstavní plochy s exkluzivními vířivými vanami HOTSPRING a saunami od finského designera Timo Nakari. Díky velikosti skupiny Spa & Wellness Vám můžeme nabídnout velký výběr kvalitních produktů z oblasti domácího wellness vybavení.

V Showroomu je možné vidět vystavené následující vířivé vany HOTSPRING: DOVE CANYON (Platinum Elite Class),GRAND BAHAMA 62, SANTA CRUZ, NEVIS 44, MURANO , LIDO, CAPRI a největší z našich produktů EXERCISE SPA, který je možné si i vyzkoušet. Pro všechny klienty je připraveno privátní wellness s možností vyzkoušení QUAIL RIDGE z řady Platinum Elite Class s unikátním osobním řízením masáže pro každé místo. Součástí zkušebního wellness bude i infrakabina a parní box.

 

Testovací centrum

Pokud zvažujete koupi vířivé vany, sauny, infrakabiny nebo páry přesvědčte se sami o kvalitě našich produktů. Na vlastní kůži si zde můžete vyzkoušet luxusní americké vířivé vany HOTSPRING. Nebo si můžete zkusit zaplavat v unikátním protiproudu od ENDLESS POOLS. A samozřejmě prohřát své tělo v infrakabině nebo parním boxu, postaveném na míru. Více informací a možnost rezervace získáte na tel:+420 775 508 657.

<h3>Nízkoenergetické</h3>

Nízkoenergetické

Veškeré naše produkty jsou koncipovány a vymyšleny tak dokonale, aby provozní náklady byli stlačeny na minimum při celoročním provozu.

<h3>Profesionální přístup</h3>

Profesionální přístup

Produkty od společnosti Spa & Wellness budete využívat po mnoho let, proto je důležité, abyste v rámci svých požadavků obdrželi perfektní poradenství a odborné informace.

<h3>Inovace a chytré řešení</h3>

Inovace a chytré řešení

Naším cílem je prodávat kvalitní, technologicky promyšlené produkty. Jsme leadry na trhu a to díky inovacím a jedinečným nápadům. Jsme tu pro Vás jedn díky dlouholetým zkušenostem.

<h3>Vysoká kvalita vyrobeno v USA</h3>

Vysoká kvalita vyrobeno v USA

Veškeré produkty Spa & Wellness procházejí přísnou kontrolou kvality. Jsou vráběny pouze z atestovaných materiálů pod drobnohledem odborníků. Výrobky jsou Made in USA.

<h3>Top design</h3>

Top design

Dokonalý design a funkčnost jsou pro nás klíčová slova. Sledujeme trendy, spolupracujeme s designéry a architekty. Naše produkty plňují vysoké nároky zákazníků.

<h3>Celoroční provoz</h3>

Celoroční provoz

Veškeré Naše produkty jsou řešeny tak, aby se mohly celoročně využívat, za přijatelné provozní náklady, díky dokonalým izolačním prvkům a používáním kvalitních komponentů.