array(1) { ["_icl_current_language"]=> string(2) "cs" }
Tahle webová stránka využíva soubory cookie na zlepšení užívatelské zkušenosti a zabezpečení svého efektivního fungovaní. Prohlížením těchto webových stránek souhlasíte s používáním cookies.
Informace

RECSPORT™ RECREATION SYSTEM R500

Zdravý život není jenom o fyzičce

 

Plavání za východu slunce, nebo aquatic fitness system skvěle vyčistí mysl a dá vám přesvědčení, že nadcházející den je plný neomezených možností. Získat tento pocit každý den je možné díky zcela novým zařízením RECSPORT™ RECREATION SYSTEM R500 od tvůrců Endless Pools.

R500 spojuje možnosti plavání a cvičení v soukromí vašeho domova s propracovaným designem, který dělá z RECSPORT™ RECREATION SYSTEM vlastní fitness třídu.

Stejně jako u modelové řady E a X můžete R500 doplnit dalšími tréninkovými pomůckami v podobě veslařského trenažéru, plaveckého úvazku, který vylepšuje stabilitu a pomáhá udržovat tělo při plavání uprostřed proudu vody a zrcadla na dno pro dokonalou kontrolu plaveckého stylu.

Skvělý zážitek z uvedených aktivit doplní volitelný hudební systém vybavený osmi reproduktory a subwooferem s přenosem Bluetooth.

Další volitelnou vychytávkou je Wifi-modul, který slouží k ovládání zařízení prostřednictví aplikace v chytrých telefonech, tabletech atd. a to v rámci místní, nebo celosvětové sítě.

Masážní prostory
5
Rozměry DxŠxV (cm)
458 x 226 x 127
Vlastní hmotnost (kg)
930/8478
Objem vody (litry)
6624
Fresh Water Salt System
NE
Masážní čerpadla
1x 2.5HP
Osobní řídicí systém
LCD ovládací panel, volitelné vzdálené ovládání a monitoring
Masážní voliče
LCD ovládací panel
Audio systém
Integrovaný systém s přenosem Bluetooth jako volitelný doplněk
Systém osvětlení
Vícebarevné 20 LED vnitřní osvětlení
Pumpy masážní část
1x 2.5HP
Topení
3kW
24h Cirkulační pumpa
24. hodinová cirkulace
Filtrace
Programová filtrace 9 m²
Ozón
CD ozonátor
Plná izolace
Ano