array(1) { ["_icl_current_language"]=> string(2) "cs" }
Tahle webová stránka využíva soubory cookie na zlepšení užívatelské zkušenosti a zabezpečení svého efektivního fungovaní. Prohlížením těchto webových stránek souhlasíte s používáním cookies.
Informace
Blog > Pozvánka na Veletrh FOR ARCH

Pozvánka na Veletrh FOR ARCH

21.9.2011

Ve dnech 21. – 25. 9. 2011 nás najdete v pražských Letňanech, kde se koná již 22. ročník mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH. Jako největší evropský prodejce luxusních vířivek, saun, infrakabin a parních kabin pro domácí SPA představíme návštěvníkům aktuální trendy v oblasti  wellness zařízení tak, jak je vidí přední světoví výrobci.

Prvotřídní kvalita, inovativní technologie, moderní design a ekologičnost jsou hlavními znaky amerických vířivých van Artesian Spas, které budou na For Archu zastoupeny vybranými produkty z řad Island class a Platinum class. Přímo na místě se budete moci seznámit s jejich jedinečnými technickými parametry, ať už se jedná o ergonomii lehátek, unikátní systém filtrace, speciální sadu trysek, izolaci či optimalizaci provozu.

Naše portfolio špičkových belgických saun značky Alpha Industries pak bude reprezentovat skutečný klenot mezi saunami, exkluzivní venkovní model OUTDOOR SAUNA DE LUX, nabízející kromě dokonalého provedení panoramatický výhled do okolí doplněný úžasnou atmosférou světelné terapie umístěné pod lavicí. K vidění budou také novinky z masivního dřeva Infrared Cabin Disclosure a Ayous Solid Wood Sauna pro komerční použití s exkluzivním LCD dotykovým ovládáním.

Náš stánek v pražském veletržním areálu Letňany v hale 2 v sektoru B24 určitě nepřehlédnete. Těšíme se na Vaší návštěvu!

Tým Spa & Wellness

contact Kodaňská 1509/73
Praha 10, PSČ 101 00
contact office@virivkysauny.cz
+420 775 508 657
Back to top