array(1) { ["_icl_current_language"]=> string(2) "cs" }
Tahle webová stránka využíva soubory cookie na zlepšení užívatelské zkušenosti a zabezpečení svého efektivního fungovaní. Prohlížením těchto webových stránek souhlasíte s používáním cookies.
Informace
Blog > Vířivky Artesian Spas se stali pro návštěvníky veletrhu FOR ARCH neodolatelné

Vířivky Artesian Spas se stali pro návštěvníky veletrhu FOR ARCH neodolatelné

26.9.2011

Stovky a stovky lidí procházely kolem exkluzivních vířivých van Artesian Spas dozdobených krásnými hosteskami. Většina z nich na to myslela, třetina to dokonce vyslovila, ale jen jeden měl kuráž to udělat!„Můžu se v tý parádní vířivce vykoupat?,“ vyhrkl na naše kolegyně chlápek jak hora. „Takovejch už tu bylo, ale skutek utek!,“ zpražila ho jedna z nich. Tady ale narazila na někoho, kdo neměl problém si návštěvu na For Archu zpestřit. A vlastně ho i vyprovokovala! Tím spíš že napuštěná americká vířivá vana Artesian Spas vypadá tak lákavě.

Obrázek 1

Proto, jak vidíte i na fotce, svlékl triko a v kraťasech se ponořil do bublající vody. A měl tak oproti ostatním zvědavcům nepopsatelnou výhodu. Nemusel totiž jen číst či poslouchat o jedinečných technických parametrech ergonomie lehátek, unikátního systému filtrace nebo speciálních sad trysek, ale na vlastní kůži si to všechno vyzkoušel.

Veletrhem For Arch to ale samozřejmě neskončilo. To, že mají produkty z řad Islands class a Platinum class prvotřídní kvalitu a moderní design si můžete dojít prohlédnout do našeho showroomu v Praze, ul. Kodaňská 73 každý všední den i vy. Navíc tam na vás čekají exkluzivní sauny, infrakabiny a parní kabiny pro domácí SPA. A jak jste určitě pochopili, není žádný problém si cokoliv z naší nabídky vyzkoušet … Tým Spa & Wellness

contact Kodaňská 1509/73
Praha 10, PSČ 101 00
contact office@virivkysauny.cz
+420 775 508 657
Back to top