array(1) { ["_icl_current_language"]=> string(2) "cs" }
Tahle webová stránka využíva soubory cookie na zlepšení užívatelské zkušenosti a zabezpečení svého efektivního fungovaní. Prohlížením těchto webových stránek souhlasíte s používáním cookies.
Informace
Blog > Moderní je relaxovat ve svém

Moderní je relaxovat ve svém

14.11.2013

Návštěva veřejné sauny? Z nedostatku pohodlí dnes už poněkud přežité. Pronajmout si saunu jen pro sebe? Skvělé, jen nesmí být právě na celý víkend rezervovaná. Mít svou vlastní saunu doma? To je to, co letí! Moderní je relaxovat ve svém. Netlačíte se s ostatními, sami si hlídáte čistotu a navíc po příjemném relaxu nemusíte nikam do zimy a větru.

Správné saunování, to je obřad, který má jasná pravidla. A základní pravidlo zní: Nikam nespěchat. Absolvovat proces zahřát a zchladit, to chce čas a hlavně klid. Žádný stres do sauny nepatří. Odborníci vám potvrdí, že sauna napomáhá očistě a posílení organismu a není nad to, když si takovou proceduru můžete užít kdykoli a v pohodlí vašeho domova. Dnes už to není problém. Sauny nebo infrakabiny do panelových bytů jdou na odbyt.

Moderní je relaxovat ve svém 1
Moderní je relaxovat ve svém 2

Samozřejmě ale platí, že ti s vlastní zahradou mají možnost výběru o něco větší. Například na nedávném veletrhu For Arch zaujala odborníky a veřejnost unikátní venkovní panoramatická sauna Luxury Outside,která na první pohled vypadá jako z jiné galaxie. Kromě dokonalého provedení nabízí panoramatický výhled do okolí doplněný úžasnou atmosférou světelné terapie umístěné pod lavicí. Přední stěna a boky jsou z dvouvrstvého izolačního skla, vnější obložení lavice, podlahový rošt a opěrky zad ze dřeva Ayous (africká vrba). Aktuálně lze tuto žhavou novinku pořídit za zvýhodněnou cenu.

Společnost Spa & Wellness ale dodává na náš trh i další jedinečné sauny, parní kabiny a infrakabiny belgické společnosti Alpha indrustries. Ta působí na evropském trhu již několik desítek let. Ve svém portfoliu nabízí širokou škálu zařízení pro domácí wellness, od menších infrakabin vhodných k uvolnění stresu a příjemného relaxu spojeného například s aromaterapií, až po velké a na míru koncipované sauny. V jednom z největších showroomů svého druhu u nás lze vybírat z typizovaných řad nebo si nechat uzpůsobit rozměry přesně podle specifických požadavků. Samozřejmostí je výběr z několika druhů toho nejkvalitnějšího dřeva a různého příslušenství.

Aby byl váš domácí wellness program kompletní, můžete si z široké nabídky Spa & Wellness vybrat také jedinečnou vířivou vanu. Exkluzivní značka Artesian Spas vyrábí všechny vířivky výhradně v USA a svou kvalitou, technickým vybavením a moderním designem nemá na trhu konkurenci. Nechte se inspirovat na www.beta-wellness.cz a dejte vaší relaxaci konečně ten správný rozměr.

contact Kodaňská 1509/73
Praha 10, PSČ 101 00
contact office@virivkysauny.cz
+420 775 508 657
Back to top