array(1) { ["_icl_current_language"]=> string(2) "cs" }
Tahle webová stránka využíva soubory cookie na zlepšení užívatelské zkušenosti a zabezpečení svého efektivního fungovaní. Prohlížením těchto webových stránek souhlasíte s používáním cookies.
Informace

VÍŘIVÁ VANA JETSETTER

Elegantní design a sofistikovanost modelové řady HighLife představena v kompaktním rozměru. Udělejte si chvíli sami pro sebe a pro své nejbližší, ponořte se do teplé lázně a vychutnávejte příjemné chvilky relaxace.

HotSpring® JETSETTER

je určena pro jednoho až tři uživatele. I když je menší, stále Vám poskytuje kompletní komfort hydromasáže. Lůžko je vybaveno patentovanou tryskou Moto-Massage® DX pro vertikální masáž Vašich zad, tryskami Precision® pro váš krk a ramena a tryskou JetStream® pro vaše nohy. Dva systémy Jet-Cluster™ v této vířivce poskytují další hydromasážní možnosti. Nechte se hýčkat, odpočívejte a relaxujte ve Vaší vířivé vaně. Dokonalé provedení, jednoduché ovládání pomocí přenosného barevného LCD displeje, krásná atmosféra utvářená čtyřzónovým barevným osvětlením Luminescence®, to vše Vám pomůže, abyste se kdykoliv příjemně uvolnili.

Masážní prostory
3
Rozměry DxŠxV (cm)
213 x 165 x 74
Vlastní hmotnost (kg)
215
Objem vody (litry)
750
Fresh Water Salt System
Volitelně
Masážní čerpadla
1
Osobní řídicí systém
IQ 2020®
Masážní voliče
Displej, manuální
Audio systém
Volitelně
Systém osvětlení
Luminescence®
Pumpy masážní část
Wavemaster™ 7000 - 1.65 HP, 3.5 HP
Topení
No-Fault®, 1500W/115V
24h Cirkulační pumpa
SilentFlo 5000®
Filtrace
Vrchem plněné filtry
Ozón
FreshWater® III Corona Discharge
Plná izolace
Ano