array(1) { ["_icl_current_language"]=> string(2) "cs" }
Tahle webová stránka využíva soubory cookie na zlepšení užívatelské zkušenosti a zabezpečení svého efektivního fungovaní. Prohlížením těchto webových stránek souhlasíte s používáním cookies.
Informace

VÍŘIVÁ VANA JETSETTER NXT

Elegantní design a sofistikovanost modelové řady HighLife NXT představena v kompaktním rozměru, to je vířivá vana JETSETTER NXT. Chtěli byste v pohodlí Vašeho domova vklouznout do teplé lázně, důkladně zregenerovat, přijít zase na lepší myšlenky, zkrátka dobít energii?

HotSpring® JETSETTER NXT

Pro jednoho až tři uživatele nabízí všechny špičkové technologie. Menší a přesto výkonný model, který Vám poskytne veškerý možný dostupný komfort. Je vybavena patentovanou vertikální tryskou Moto-Massage® DX pro vaše záda, tryskami Precision® pro váš krk, ramena a šíji, a tryskou JetStream® pro vaše nohy. JETSETTER NXT obsahuje navíc dva systémy Jet-Cluster™, které poskytují další možné způsoby hydromasáže.

Intuitivní ovládání je zajištěno pomocí přenosného barevného LCD displeje, krásnou atmosféru doplňuje čtyřzónové barevné osvětlení Luminescence®, to vše Vám pomůže, abyste se kdykoliv příjemně uvolnili.

Masážní prostory
3
Rozměry DxŠxV (cm)
213 x 165 x 84
Vlastní hmotnost (kg)
220
Objem vody (litry)
800
ACE® Salt Water System
volitelně
Masážní čerpadla
1
Osobní řídicí systém
IQ 2020®
Masážní voliče
Displej, manuální
Audio systém
Systém osvětlení
Luminescence®
Pumpy masážní část
Wavemaster™ 7000 - 1.65 HP, 3.5 HP
Topení
No-Fault®, 6000W/230V
24h Cirkulační pumpa
SilentFlo 5000®
Filtrace
Tri-X® filtr
Ozón
FreshWater® III Corona Discharge
Plná izolace
Ano